• امروز یک شنبه بیست و ششم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه ساعد

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

آگهی مزایده نوبت اول مشارکت و سرمایه گذاری بر روی موقوفه کربلایی محمدحسین شاهرود

آگهی مزایده نوبت اول مشارکت و سرمایه گذاری بر روی موقوفه کربلایی محمدحسین شاهرود

اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود در نظر دارد نسبت به مشارکت و سرمایه گذاری بر روی موقوفه کربلایی محمدحسین شاهرود واقع در شهرک دانشگاه از طریق مزایده اقدام نماید .

 یک شنبه 7 دی 1399   2922  0      

اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود به استناد مجوز شماره 99/904584 مورخ 1399/09/30 از سازمان مرکزی اوقاف در نظر دارد نسبت به مشارکت و سرمایه گذاری بر روی موقوفه کربلایی محمدحسین با پلاک ثبتی 8025/4239 به آدرس شهرک دانشگاه ـ میدان بوعلی ـ کوچه سوم با مشخصات زیر از طریق مزایده اقدام نماید . لذا از متقاضیان حقیقی و حقوقی واجد شرایط دعوت می گردد جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و فرم مزایده به دبیرخانه اداره اوقاف واقع در خیابان 15خرداد، روبروی هواشناسی، مراجعه و مستندات خود را پس از برآورد نهایی و تعیین درصد مشارکت با پایه 30% سهم موقوفه، به دبیرخانه اداره تحویل نمایند .
الف) مشخصات
مساحت عرصه 310 متر مربع در قالب 2 طبقه مسکونی روی پیلوت طبق ضوابط شهرداری(همکف : پارکینگ و 2 طبقه بالا 4 واحد مسکونی ) می باشد .
با توجه به متراژ و موقعیت زمین و توان تأمین پارکینگ، پیشنهاد اداره اوقاف، استفاده کامل از ظرفیت موجود و احداث 3 طبقه روی پیلوت میباشد.
ب ) شرایط
1- متقاضیان می بایست مبلغ 362/500/000 ریال ( سی و شش میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان ) بعنوان سپرده تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار با مراجعه به اداره اوقاف و امور خیریه و اخذ فیش بانکی نسبت به واریز مبلغ مذکور به حساب سپرده مزایده اداره اوقاف و امور خیریه شاهرود نزد بانک ملی و یا ضمانت نامه بانکی معتبر به مبلغ فوق اقدام و باتسلیم فیش آن به اداره اوقاف اقدام نمایند.
2-پیشنهاد دهندگان می توانند پیشنهاد خود را با ذکر نشانی دقیق محل سکونت و فتوکپی شناسنامه به همراه قبض رسمی اداره اوقاف و امور خیریه ، بابت سپرده ، در پاکت در بسته تا پایان وقت اداری روز شنبه 1399/10/1 به دبیر خانه اداره اوقاف و امور خیریه تحویل نمائید.
3- پیشنهادات در ساعت 10 صبح روز یکشنبه 1399/10/14 در اداره اوقاف و امور خیریه محل با حضور اعضاء کمیسیون مزایده باز و قرائت خواهد شد و بالاترین درصد پیشنهادی به نفع موقوفه ، برنده مزایده خواهد بود.
4-پیشنهادات مشروط و مخدوش و یا بدون قبض سپرده و همچنین پیشنهاداتی که بعد از وقت تعیین شده تسلیم گردد ، در کمیسیون مطرح نخواهد شد.
5- در مواردی که پیشنهادی واصل نگردد و یا پیشنهاد واصله به نظر کمیسیون مزایده ، مخالف مصالح وقف تشخیص داده شود، مزایده دوباره تکرار می گرددو در صورت تکرار وضعیت اولیه ، تکلیف به وسیله اکثریت اعضاء کمیسیون ، تعیین خواهدشد.
6- برنده مزایده موظف است از تاریخ ابلاغ کتبی اداره اوقاف مدارک و مستندات تعیین صلاحیت خویش را از مراجع ذیصلاح ( برای اشخاص حقوقی گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت و مفاصا حساب مالیاتی و برای اشخاص حقیقی استعلام از بانک مرکزی درخصوص عدم چک برگشتی و تراکنش مالی بالای پانصد میلیون تومان ) اخذ و حداکثر ظرف مدت پانزده روز نسبت به تنظیم قرارداد مشارکت اقدام نماید در غیر اینصورت سپرده وی به نفع موقوفه ضبط و با نفر دوم قرارداد تنظیم خواهد شد و سپرده نفرات بعدی پس از عقد قرارداد با نفر اول مسترد خواهد شد.
7-کلیه هزینه آگهی مزایده بعهده برنده مزایده بوده و در موقع تنظیم قرارداد سرمایه گذاری از برنده اخذ خواهد شد.
8- آورده اوقاف زمین موقوفه بوده و دیگر هزینه ها از قبیل ( تهیه نقشه های اجرایی – ساخت – عوارض شهرداری– پسماند – مالیات –هزینه سازمان تامین اجتماعی و دیگر هزینه های مربوطه ) بعهده برنده مزایده میباشد .
9- متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم آگهی مزایده به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود مراجعه و یا با تلفن 32234020 و 32239997 تماس حاصل فرمایند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار