• امروز یک شنبه نهم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه ساعد

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

پیام مدیرکل اوقاف سمنان به مناسبت هفته بسیج

پیام مدیرکل اوقاف سمنان به مناسبت هفته بسیج

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با صدور پیامی، فرا رسیدن هفته بسیج را به عموم مردم به ویژه بسیجیان جان بر کف تبریک گفت.

 شنبه 1 آذر 1399   359  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با صدور پیامی، فرا رسیدن این ایام را تبریک گفت. در متن پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین تدینی مدیرکل اوقاف و امور خیریعه استان سمنان به مناسبت هفته بسیج آمده است:
بسمه تعالی
"بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد" رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)
بسیج یك حركت اجتماعی و مردمی است که در همه لایه ها و اقشار جامعه حضور دارد و نقش خود را در سنگرهاي مختلف انقلاب اسلامي ايران در اوايل انقلاب، 8 سال فاع مقدس، عرصه سازندگي و خدمات ملي بسيار خوب ایفا کرده و ستودني است. بسيجيان سفیران آسمانی هستند که نامشان در بلندای بام آسمان تجلی می کند، اما گمناماني هستند كه رضايت حق را سرلوحه امورات خود قرار داده و براي اصلاح امور ديگران و بالندگي امت اسلامي از هيچ كوششي دريغ نمي ورزند.
حقیقتاً بسیج لشکر مخلص خداست و در هر نقطه‌ای از میهن عزیزمان حضور یافته، حماسه و افتخار آفریده و بر سرزمین سبز و شکوفای میهن و آسمان نیلگون وطن، نقشی از عشق، شور و خلوص تنیده و اندیشه ای زلال از خدمت خالصانه و حضور عاشقانه را بر پهنه جغرافیای ایران جاری و ساری ساخته است.
هرگز از یاد نبرده ایم در دوران نوپایی و نورسی انقلاب شکوهمند اسلامی که میهن عزیزمان آماج حملات غرب و شرق قرار گرفت و با عاملیت شرمگینانه رژیم بعث عراق مورد تعرض و دست‌درازی واقع گشت، جوانانی عاشق و دلباخته اهل بیت(ع) و پوینده و رهرو مکتب عاشورایی که با امام خود بیعت و عهدی عاشقانه بسته بودند، به چه سان نامه عهد و پیمان را با خون پاک و مطهر خود امضا کردند و بر آن صحه نهادند.
اینک این لشگر متعهد و مخلص خدا که با گذشت سال های ارزشمند و گرانبها پس از تاسیس، با تجربه اندوزی در مسیر خدمت، همانند روزهای حماسه آفرینی هشت سال دفاع مقدس، در دیگر حوزه‌ها از جمله فعالیت های جهادی، عرصه های بهداشتی و درمانی، جبهه اقتصادی، شجاعانه و دلاورانه به دفاع از کیان میهن اسلامی مشغول هستند و در این مسیر با مشارکت فعالانه در عرصه سازندگی نقش آفرینی می‌نمایند.
خداوند سبحان را شاکریم که اندیشه متعالی تشکیل بسیج که توسط معمار کبیر انقلاب شکل گرفت، اینک اندیشه‌ای فراگیر و گسترده در ایران عزیز اسلامی است.
بار دیگر ضمن تبریک فرا رسیدن این هفته، از درگاه خداوند متعال برای میهن عزیزمان سربلندی و سرافرازی و برای آحاد مردم قدرشناس کشور و به ویژه بسیجیان گرانقدر سلامتی و صحت مسألت دارم.
اسماعیل تدینی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار