• امروز جمعه سوم بهمن 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه ساعد

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در سمنان برگزار شد

مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در سمنان برگزار شد

مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور نمایندگان استان سمنان در این مرحله در سمنان برگزار شد.

 یک شنبه 25 آبان 1399   517  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل تدینی اظهار کرد: مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قران کریم در رشته‌های حفظ کل، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، دعاخوانی، تواشیح و همسرایی در دو منطقه غرب و شرق استان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی و بدون حضور جمعیت برگزار شده بود.
وی افزود: در مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات تعداد 267 نفر ثبت‌نام کرده بودند که مسابقات در منطقه شرق و غرب استان برگزار شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: مسابقات منطقه غرب استان در تاریخ 09/05/99 به میزبانی شهرستان سمنان و مسابقات منطقه شرق استان در تاریخ 22 و 23 مردادماه به میزبانی شهرستان شاهرود برگزار شده است.
وی عنوان کرد: پس از برگزاری مسابقات شهرستانی نفرات اول تا سوم هر رشته که درمجموع 85 نفر بودند، به مرحله استانی مسابقات که در تاریخ 27/06/99 در شهرستان سمنان برگزار شد، راه یافتند.
تدینی گفت: 31 نفر از شرکت‌کنندگان حائز رتبه‌های اول تا سوم مرحله استانی این دوره از مسابقات شده‌اند، اما با توجه به سهمیه ابلاغی از سوی مرکز امور قرانی سازمان اوقاف و امور خیریه از هر رشته هم در بخش خواهران و هم در بخش برادران تنها یک نفر به مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات سازمان اوقاف راه پیدا کردند.
وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم به‌صورت حضوری، بر اساس تصمیم ستاد برگزاری مسابقات، بخش خواهران این دوره از مسابقات از تاریخ 18/08/99 به‌صورت ویدئو کنفرانس با حضور نفرات راه‌یافته به مرحله کشوری بر اساس جدول زمان‌بندی تعیین‌شده برگزار شد که این مسابقات در استان سمنان با حضور 3 نفر از برترین‌های استان در تاریخ 18/08/99 به پایان رسید.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان اظهار کرد: در بخش برادران نیز بر اساس تصمیم ستاد برگزاری مسابقات و توافق فی‌مابین مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و معاونت امور استان‌های سازمان صداوسیما،
مسابقات از تاریخ 17‏‏/8‏‏/99 لغایت 22/8/1399 به‌صورت ضبطِ آثار در صداوسیمای مراکز استان‌ها با حضور نفرات راه‌یافته به مرحله کشوری و بر اساس جدول زمان‌بندی تعیین‌شده، برگزار خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: این بخش از مسابقات در استان با حضور 5 نفر از شرکت‌کنندگان در رشته‌های اذان، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، حفظ 20 جزء و حفظ کل در تاریخ 21/08/99 برگزار شد و فایل‌های ضبط‌شده ارسالی در مراکز صداوسیما پس از تدوین در قالب برنامه تلویزیونی از شبکه قرآن و معارف سیما از تاریخ 8 آذرماه سال جاری لغایت 15 آذرماه داوری و نتایج به اطلاع عموم خواهد رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار