• امروز یک شنبه نهم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه ساعد

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

۷۴۰۰ بسته معیشتی به همت اوقاف بین نیازمندان استان سمنان توزیع شد

۷۴۰۰ بسته معیشتی به همت اوقاف بین نیازمندان استان سمنان توزیع شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: هفت هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی از محل کمک‌های خیرین و نذورات بقاع متبرکه و موقوفات بین اقشار آسیب دیده از کرونا در این استان سمنان توزیع شده است.

 یک شنبه 27 مهر 1399   489  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام و المسلمین اسماعیل تدینی اظهار کرد: از ابتدای سال 99 تا پایان شهریور ماه امسال در چندین مرحله بسته‌های معیشتی بین اقشار آسیب دیده از کرونا و نیازمندان به همت اداره کل اوقاف استان سمنان توزیع شده است.
وی افزود: این بسته‌های معیشتی به تعداد هفت هزار 400 بسته شامل اقلامی نظیر مرغ، گوشت، برنج، روغن، رب، ماکارونی، حبوبات، قند، شکر و نان و تخم مرغ بوده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان عنوان کرد: علاوه بر این تعداد بسته معیشتی تعداد 12 هزار و 800 بسته اقلام بهداشتی نیز بین نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا در استان سمنان توزیع شده است.
حجت‌الاسلام تدینی بیان کرد: 29 هزار و 650 بسته غذای گرم و بالغ بر 36 هزار و 700 عدد ماسک نیز از دیگر کمک‌های بوده است که از محل موقوفات مرتبط بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا در سراسر استان سمنان توزیع شده است.
وی افزود: اعتبار مورد نیاز برای تهیه و توزیع این بسته‌های حمایتی در قالب‌های عنوان شده از محل موقوفات مرتبط، نذورات بقاع متبرکه و کمک‌های خیران تأمین شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان ارزش ریالی کمک‌های انجام شده را حدود 55 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: مشارکت اوقاف استان سمنان در اجرای رزمایش کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده از کرونا همچنان ادامه دارد.
حجت‌الاسلام تدینی گفت: مردم استان سمنان با توجه به وضع نگران کننده موجود به دلیل شیوع ویروس کرونا باید نهایت همکاری را با مدافعان حوزه سلامت داشته باشند تا از ابتلا به این بیماری خطرناک در امان باشند.
وی رعایت فاصله‌گذاری‌های اجتماعی و زدن ماسک در بیرون از منزل را از جمله دستورالعمل‌های بهداشتی عنوان کرد که همه مردم باید با جدیت آن را رعایت کنند تا سلامت عموم مردم حفظ شود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار