• امروز چهارشنبه هفنم آبان 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه ساعد

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

لزوم الگو گیری از ارزشهای 8 سال دفاع مقدس جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی

لزوم الگو گیری از ارزشهای 8 سال دفاع مقدس جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی

حجت الاسلام «اسماعیل تدینی» گفت: لازمه تحقق منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی، الگو گیری از ارزشهای 8 سال دفاع مقدس است و عمل به شاخص‌های موفقیت در دفاع مقدس می‌تواند ما را در تحقق گام دوم انقلاب پیروز کند.

 شنبه 5 مهر 1399   359  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت الاسلام و المسلمین«اسماعیل تدینی» مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: سازمان اوقاف با نهاد های انقلابی هم خانواده است و واقفین با وقف مال خود و شهدا با جانشان برای اسلام فداکاری کردند.

وی با بیان این که شاخص های موفقیت ما در دفاع مقدس می تواند ما در تحقق گام دوم انقلاب پیروز کند، افزود: معنویت، ایثار، فداکاری، مقاومت، ایستادگی، اتکا به جوانان، اتحاد و همدلی از شاخص های موفقیت ملت ایران در تحقق گام دوم انقلاب محسوب می شود.

تدینی در ادامه در خصوص فعالیت های انجام شده اداره کل اوقاف در چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: 50 عنوان برنامه در سطح امامزاده های استان با رعایت پروتکل های بهداشتی، تولید 35 برنامه محتوایی و انتشار در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، غبارروبی و گلباران 22 گلزار شهدای مدفون در جوار بقاع متبرکه و امامزادگان سطح استان، تقدیر و تجلیل از رزمندگان تحت پوشش اوقاف در هفته دفاع مقدس و ... از برنامه های شخص اداره کل اوقاف در این ایام بوده است.
 
سرهنگ محمد حسن سلامی نیز ضمن بیان اینکه ترویج ارزش‌های دفاع مقدس برای زائران بقاع متبرکه در دستور کار است، بیان کرد: باید از هر ظرفیتی برای شناساندن و اشاعه رشادت‌ها و ایثارگری‌های مردان و زنان ایران، بهره برد.

مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سمنان با بیان اینکه استان سمنان یکی از استان‌های پر افتخار در دوران دفاع مقدس است که از نظر تعداد شهدا و شاخص‌های ایثارگری جز رتبه‌های اول کشور محسوب می‌شود، افزود: حرم‌های مطهر امامزادگان مکان‌های مقدسی هستند که علاوه بر حضور پیکرهای مطهر شهدا، خاطره‌هایی از جمع‌آوری کمک‌های مردمی به جبهه را نیز با خود دارد که لازم است در تدوین دایره‌المعارف دفاع مقدس استان و تدوین نقش نهادهای استان در دفاع مقدس مد نظر قرار گیرد.

وی با اشاره به نقش مساجد و بقاع متبرکه در دوران دفاع مقدس، بیان کرد: مساجد و بقاع و مراکز دینی، در واقع پایگاه‌های اعزام به جبهه و همچنین کمک‌های مردمی بودند لذا باید نقش آنان در روزگار امروز نیز تقویت شود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار