• امروز چهارشنبه هفنم آبان 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه ساعد

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

رتبه نخست استان سمنان در اعزام رزمندگان دفاع مقدس به نسبت جمعیت/ تقدیم 3 هزار شهید

رتبه نخست استان سمنان در اعزام رزمندگان دفاع مقدس به نسبت جمعیت/ تقدیم 3 هزار شهید

یکی از ویژگی برجسته استان سمنان، نقش مؤثر رزمندگان آن در 8 سال دفاع مقدس است به گونه ای که استان سمنان در تقدیم شهدا به نسبت جمعیت، رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده و از حیث نسبت جمعیت نیز بیشترین رزمندگان را به این نبرد نا برابر فرستاد و رتبه نخست کشور را نیز از این لحاظ به خود اختصاص داده است.

 یک شنبه 30 شهریور 1399   1496  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان ، هشت سال دفاع مقدس خاطراتی فراموش نشدنی به همراه دارد و آن دوران هنوز حرف هایی برای گفتن دارد و هر بارما شاهد خاطرات جدیدی از سوی رزمندگان، جانبازان، خانواده های شهدا و آزادگان و فرماندهان جنگ هستیم؛ ترویج فرهنگ دفاع مقدس که برگرفته از فرهنگ عاشورا است باری را بر دوش ما نهاده که باید برای ادای آن تلاش کنیم.
در این بین نقش مؤثر مردم استان سمنان در 8 سال دفاع مقدس به گونه ای بود که رتبه دوم کشور در تقدیم شهدا به نسبت جمعیت و از همین حیث نیز بیشترین رزمندگان را به جبهه های حق علیه باطل فرستاد و رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.
وجود سه هزار شهید و بیش از هفت هزار ایثارگر در استان سمنان افتخاری مهم است که برای همیشه بر تارک استان سمنان می درخشد.
رزمندگان استان سمنان در اکثر عملیاتهای‌ بزرگ حضور فعال داشتند به طوری که بالغ بر 40 هزار رزمنده را به میدان‌های جنگ اعزام کرده است.
سمنان جز استانهای برتر کشور در هشت سال دفاع مقدس است و ایثار، شهادت و شهامت رزمندگان استان سمنان در هشت سال دفاع مقدس چشمگیر بود و سمنان در هشت سال دفاع مقدس جزو استان های برتر کشور شناخته شد.
استان سمنان در هشت سال دفاع مقدس 3000 شهید، تعداد زیادی آزاده و جانباز را تقدیم کرد و در هشت سال دفاع مقدس دارای یک کارنامه درخشان است.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار