• امروز دوشنبه سی و یکم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

توزیع 46 هزار بسته تبرکات علوی در امامزادگان سمنان

توزیع 46 هزار بسته تبرکات علوی در امامزادگان سمنان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: همزمان با ایام دهه امامت و ولایت و در قالب اجرای طرح ولایت علوی اکمال دین نبوی، 46 هزار بسته تبرکات علوی شامل 13 هزار بسته ارزاق معیشتی و 33 هزار بسته غذای گرم با محوریت امامزادگان استان سمنان بین نیازمندان توزیع شد.

 پنج شنبه 23 مرداد 1399   1097  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل تدینی در نشست با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان اظهار کرد: یکی از برنامه های شاخص ما در طول سال، اجرای طرح ولایت علوی اکمال دین نبوی است که همه ساله در ایام دهه امامت و ولایت و از عید قربان تا غدیر برگزار می شود.
وی افزود: امسال با توجه به وضعیت موجود در سطح کشور و به خصوص در سطح استان، این برنامه کمی متفاوت نسبت به سالهای گذشته برگزار شد و بیشتر مراسم ها بدون حضور جمعیت و بر بستر فضای مجازی اجرا شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: یکی از برنامه های مهمی که امسال در این طرح اجرایی شد، بحث تهیه و توزیع بسته های تبرکات علوی بود که با همت هیئت امنای بقاع متبرکه مجری طرح و مشارکت مردم خیر استان سمنان، بیش از 13 هزار بسته ارزاق شامل گوشت و مرغ و برنج و سایر اقلام خوراکی به صورت خشک و بیش از 33 هزار بسته غذای گرم با رعایت دستورالعملهای بهداشتی تهیه و بین مردم نیازمند توزیع شد.
وی کرد: در سطح استان 34 راس گوسفند قربانی و گوشت آن نیز بین اقشر نیازمند و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به اینکه 24 امامزاده و بقعه متبرکه در سطح استان سمنان مجری طرح ولایت علوی اکمال دین نبوی بودند، خاطر نشان کرد: به همت هیئت امنای امامزادگان و اعضای مراکز افق امامزادگان مجری طرح، در 8 نقطه استان سمنان کاروان های شادی براه افتاد و به اجرای برنامه های شاد پرداختند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار