• امروز دوشنبه سی و یکم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

ساخت مستند دوقسمتی معرفی موقوفات و بقاع متبرکه استان سمنان

ساخت مستند دوقسمتی معرفی موقوفات و بقاع متبرکه استان سمنان

مسئول روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: فرایند تصویربرداری مستند دوقسمتی معرفی موقوفات و بقاع متبرکه استان سمنان آغاز شد.

 چهارشنبه 11 تیر 1399   1955  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، بهنام مطلبی اظهار کرد: این برنامه باهدف معرفی بهتر فرهنگ وقف و آشنایی بیش‌ازپیش مردم با امامزادگان استان سمنان ساخته می‌شود.
وی افزود: این برنامه از محل بند چ قانون بودجه و با همکاری صداوسیمای مرکز سمنان در حال ساخت است که پس از تکمیل فرایند ساخت از سیمای مرکز سمنان پخش خواهد شد.
مسئول روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: وقف یکی از سنت‌های نیکوست که از گذشته وجود داشته و از گذشتگان ما به میراث رسیده است.
وی عنوان کرد: یکی از وظایف و مأموریت‌های ما در روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان استفاده از ظرفیت‌های رسانه جهت معرفی ابعاد مختلف وقف به‌عنوان یکی از راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی و برون‌رفت از بسیاری از معضلات اجتماعی است.
مطلبی اظهار کرد: بر همین اساس با ارتباط‌گیری با صداوسیما و سایر رسانه‌های برخط و مکتوب تلاش داریم تا آثار و برکات وقف را برای مردم بازگو نماییم.
وی خاطرنشان کرد: به حمدالله تعامل و ارتباط خوبی با رسانه‌های استان برقرار است و زحمات تمامی رسانه‌های استان در جهت انعکاس آثار و برکات موقوفات و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی بقاع متبرکه سطح استان جای تقدیر و تشکر دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار