• امروز جمعه بیست و چهارم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

بیانیه اداره کل اوقاف وامور خیریه استان سمنان به مناسبت روز قدس

بیانیه اداره کل اوقاف وامور خیریه استان سمنان به مناسبت روز قدس

به مناسبت فرا رسیدن روز قدس، اداره کل اوقاف وامور خییریه استان سمنان با صدور بیانیه ای حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کرد.

 پنج شنبه 1 خرداد 1399   347  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، متن بیانیه اداره کل اوقاف وامور خیریه استان سمنان به مناسبت روز قدس بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس یادگار ارزنده معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام روح الله(ره) و نماد اراده امت اسلامی در برابر جنایتهای رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشورهای اسلامی است.
قدس روز لبیک به فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کریه و خوی ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی برمی دارند.
رژیم غاصب و سلطه گری که از آغاز شکل گیرییش، همواره حقوق مسلم مردم مظلوم فلسطین را مورد مورد تجاوز قرار داده و متاسفانه از سوی حکومتهای غربی و آمریکای جهانخوار و حتی برخی از کشورهای عربی نیز مورد حمایت قرار گرفته است.
دفاع بی حد و مرز و حمایت های مختلف کشورهای سلطه گر و در رآس آنها آمریکا، از رژیم صهیونیستی نه به دلیل مقابلعه با فلسطین بلکه به دلیل چشم طمعی است که به منطقه خاور میانه دوخته اند و دلیل اصلی خیال خام آنها در راسطه سلطه بر جهان اسلام و منطقه خاور میانه است.
در دنیای امروز ما که بسیاری از دولتها و ملتها دست از رفتارهای گذشته خود کشیده و با بازنگری در آن در تلاشند نسبت به گسترش تعاملات سیاسی و اقتصادی گام بردارند و رعایت شان انسانی و –حقوق اساسی انسان را سرلوحه اقدامات خودشان قرار داده اند، رژیم اشغالگر همچنان دست از تجاوز نکشیده و همانند حامی اصلیش، آمریکا از هیچ تلاش و کوششی برای استفاده ابزاری از شرایط موجود و به خطر افکندن جان انسانهای بیشماری و بهره برداری از شرایط بحرانی جهان فروگذار نکرده است.
بسیاری از دلسوزان از زمان آغاز اشغال سرزمین فلسطین تا کنون بارها این نکته را گوشزد کرده اند که بحث اشغال فلسطین، مسئله ای است که شر آن دامان انسان و انسانیت را گرفته و حدود آن در گستره یک جغرافیای خاص محدود نیست.
جهان اسلام در سایه بیداری اسلامی که مرهون میراث گرانسنگ معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه محقق شده است، باید نشان دهند که مصمّم به بازگشت به سنّت های شکوهمند اسلام و در رأس آن، وحدت مسلمانان هستند.
امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده امکان برگزاری راهپیمایی سراسری در برخی نقاط وجود ندارد، اما با تدابیر اتخاذ شده برنامه‌های روز جهانی قدس به نحو احسن برگزار خواهد شد و در این روز شاهد فرمایشات رهبر حکیم انقلاب با امت جهان اسلام به صورت زنده خواهیم بود.
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان بار دیگر با حمایت از کشور فلسطین، مردم فلسطین و آزادی فلسطین و همراهی با جبهه مقاومت و حرکت انتفاضه، در روز قدس امسال، گوش جان به رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب می‌سپارد و تأکید می‌کند که با وحدت جهان اسلام و گسترش تفکر مقاومت، قدس شریف آزاد و به صاحبان اصلی آن یعنی مردم مسلمان فلسطین برگردانده خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار