• امروز جمعه بیست و چهارم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

پیام تبریک مدیرکل اوقاف سمنان به مناسبت روز روابط عمومی

پیام تبریک مدیرکل اوقاف سمنان به مناسبت روز روابط عمومی

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل تدینی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

 شنبه 27 اردیبهشت 1399   469  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل تدینی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به شرح ذیل می باشد:
دنیای متمدن امروزی ما بیش از هر زمان دیگری در جستجوی آگاهی و اطلاعات و شفافیت است و تمام توان و تجهیزات بشری برای نیل به آگاهی و شفافیت به کار گرفته شده است.
تمامی دستگاههایی که به دنبال ادامه حیات و بقای خود هستند باید از ابزارهای آگاهی دهی و آگاهی یابی برای ترویج آگاهی و تولید و انتشار علم و دانش، امنیت ذهنی و روانی به مخاطبان خود استفاده کنند.
این اطلاعات باید به گونه ای توسط سازمانها به مخاطبین خود برسد که علاوه بر تامین امنیت بیشتر از گذشته منجر به اعتماد افزایی مخاطبین شده و در مسیر پر پیچ و خم خود، علاوه بر پیشبرد اهداف مهم سازمان، ارتقا و کارآمدی درون سازمانی را نیز سبب شود.
سازمانی موفق است که روابط عمومی در آن نقش اتاق فکر مدیران و مدیریت افکار عمومی را ایفا کند و با در اختیار گرفتن امکانات مورد نیاز و هموار کردن مشکلات موجود، در مسیر شفافیت و اطلاع رسانی گام بردارد.
در سازمانهای پیشرو و موفق این دانش، آگاهی، اعتمادسازی و امنیت روانی از کانل روابط عمومی و ارتباطات عبور کرده و با شفافیت در اختیار مخاطبین قرار می گیرد.
اینجانب ضمن تبریک 27 اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، امیدوارم تعهد، تخصص و پشتکار دست اندرکاران این حوزه به خصوص در نهادهای حساس اجتماعی چون اداره کل اوقاف سمنان در مسیر عمل به آرمان شفافیت، آگاهی رسانی و اعتمادسازی و خدمت به جامعه هدف بیش از گذشته مثمر ثمر و اثرگذار باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار