• امروز جمعه بیست و چهارم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن عید نیمه شعبان/ ساعت ۲۰ امشب؛ استغاثه به درگاه الهی

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن عید نیمه شعبان/ ساعت ۲۰ امشب؛ استغاثه به درگاه الهی

سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و میلاد حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف را تبریک و تهنیت گفت.

 چهارشنبه 20 فروردین 1399   1571  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام تبریک آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نیمه شعبان که از راه می‌رسد چشمان انتظارزده مردمان را برق و سویی دگر می‌افتد و نسیم خوشبوی وصلش از هر کوچه و برزنی از این شهر که می‌گذرد ظلمت را می‌زداید و چراغانی و نورافشانی بر جای می‌گذارد. آری؛ به انتظار عیادت که دوست می‌آید/خوش است بر دل رنجور عشق بیماری...

فلسفه انتظار و امیدواری به آمدن آن منجی بزرگ هرگز در مذهب ما با انفعال و دست روی دست گذاشتن عجین نبوده است ظهور و بروز انقلاب اسلامی ایران این ادعا را تصدیق می کند که انتظار فعالانه منظور مذهب تشیع است نه خانه‌نشینی و تسلیم محض.

سازمان اوقاف و امور خیریه فرا رسیدن نیمه‌شعبان و میلاد قائم آل محمد؛ حضرت ولی‌عصر؛ امام مهدی عجل الله تعالي فرجه الشريف را به تمام منتظران ظهورش تبریک و تهنیت می‌گوید و امیدوار است در بحبوحه درگیری کشور با بیماری کرونا با اجرای برنامه نسیم انتظار در سراسر کشور و استغاثه و توسل به درگاه الهی که راس ساعت ۲۰ امشب بدون تجمع در بقاع متبرکه برگزار خواهد شد، نقش بسزایی در ترویج و تبلیغ فرهنگ مهدوی داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار