• امروز پنج شنبه سوم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

آستان مهربانی(11)- 6300 بسته بهداشتی و ۱۰۶۶ بسته ارزاق در میان نیازمندان استان سمنان توزیع شد

آستان مهربانی(11)- 6300 بسته بهداشتی و ۱۰۶۶ بسته ارزاق در میان نیازمندان استان سمنان توزیع شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: به همت کارکنان ادارات اوقاف شهرستانها، هیئت امنا و اعضای مراکز افق بقاع متبرکه استان سمنان ۱۰۶۶ بسته ارزاق در قالب اجرای طرح آستان مهربانی بین نیازمندان استان سمنان توزیع شد.

 چهارشنبه 6 فروردین 1399   531  0      

  به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل تدینی اظهار کرد: یکی از مهمترین اهداف واقفین خیراندیش کمک به هم نوع و رفع بخشی از نیازهای افراد و معضلات اجتماعی در جامعه است.

وی افزود: بر همین اساس و با توجه به فرا رسیدن سال نو، در ایام پایانی سال ۹۸، اجرای برنامه آستان مهربانی در دستور کار اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان قرار گرفت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: بر این اساس با استفاده از منابع موقوفات منطبق و کمکهای خیرین، ۱۰۶۶ بسته شامل ارزاق و پوشاک توسط هیئت امنای بقاع متبرکه و مراکز افق امامزادگان تهیه شد و پیش از تحویل سال نو بین نیازمندان اطراف بقعه توزیع شد.

وی عنوان کرد: علاوه بر بسته های ارزاق، ۶۳۰۰ بسته شامل اقلام بهداشتی نیز تهیه و بین نیاز مندان توزیع شده است.
حجت الاسلام و المسلمین تدینی افزود: ارزش بسته های ارزاق ارزش پک های بهداشتی توزیع شده در قالب اجرای برنامه آستان مهربانی بالغ بر۴ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال است که با همت هیئت امنا و اعضای مراکز افق بقاع متبرکه استان تهیه و توزیع شده است.

وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، ضمن تاکید بر ادارات تابعه و هیئت امنای بقاع متبرکه در خصوص ضدعفونی مداوم و مستمر بقاع متبرکه، محدودیت در زمان بازگشایی اماکن هم اعمال شده بود که در حال حاضر به منظور قطع زنجیره انتقال و جلوگیری از تجمع افراد در مراکز عمومی، بقاع متبرکه استان سمنان تا اطلاع ثانوی مسدود است و لازم است همه ما با رعایت نکات بهداشتی و ماندن در خانه و جلوگیری از خروج بی مورد از منزل به قطع زنجیره انتقال کمک کنیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان ضمن تقدیر و تشکر از جامعه پزشکی و کادر درمان خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش این قشر زحمت کش که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند و اجرای دستورات پزشکی و ماندن در خانه توسط آحاد افراد جامعه، بزودی کرونا را شکست دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر