• امروز پنج شنبه چهاردهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

آستان مهربانی(10) -  6300 بسته بهداشتی در بین نیازمندان استان سمنان توزیع شد

آستان مهربانی(10) - 6300 بسته بهداشتی در بین نیازمندان استان سمنان توزیع شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: در راستای اجرای ویژه‌برنامه آستان مهربانی و باهدف کمک به اقشار نیازمند، بالغ‌بر 6300 بسته شامل اقلام ضدعفونی و بهداشتی به همت هیئت‌امنای بقاع متبرکه استان سمنان تهیه و توزیع شد.

 یک شنبه 3 فروردین 1399   580  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل تدینی اظهار کرد: با توجه به رویکرد جدید سازمان مبنی بر تقویت کارکردهای اجتماعی و خیریه و کاهش آسیب‌های اجتماعی، و خدمت‌رسانی و کمک به اقشار بی‌بضاعت، کم‌بضاعت و محرومان و همچنین بر اساس رسالت ذاتی سازمان مبنی بر اجرای نیات واقفین خیراندیش اجرای برنامه دست‌های مهربانی امسال پیش از آغاز سال جدید جهت اجرا به ادارات اجرایی و هیئت‌امنای بقاع متبرکه ابلاغ شد.
وی افزود: با توجه به شیوع کرونا ویروس لزوم رعایت بهداشت شخصی توسط افراد، پس از ابلاغ شیوه‌نامه اجرایی برنامه آستان مهربانی، به همت هیئت‌امنای بقاع متبرکه استان و با استفاده از ظرفیت موقوفات، بقاع متبرکه و ظرفیت‌های مردمی علی‌الخصوص هیئت امناء، خیرین، متولیان و تشکل‌ها و مؤسسات نسبت به تهیه و آماده‌سازی پک‌های بهداشتی و توزیع بین اقشار نیازمند اقدام شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: از ابتدای اعلام شیوع کرونا ویروس در کشور و استان، این اداره کل در هماهنگی کامل با ستاد مبارزه با کرونای استان بوده و نسبت به لغو کلیه برنامه‌ها و تجمعات در بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سطح استان اقدام نمودیم.
وی با اشاره به اینکه بقاع متبرکه استان به‌صورت مستمر شستشو و ضدعفونی می‌شده گفت: در حال حاضر نیز بر اساس تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا تا اطلاع ثانوی بقاع متبرکه و اماکن مذهبی استان تعطیل می‌باشند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین تدینی در ادامه بابیان اینکه بهترین شیوه جلوگیری از شیوع این ویروس، قطع زنجیره انتقال است خاطرنشان کرد: لازم است همه ما بر اساس توصیه‌های وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، در خانه‌ها بمانیم و بدین طریق جلوی پخش شدن این ویروس در جامعه را بگیریم.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار