• امروز پنج شنبه چهاردهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ع)/ اقرا؛ کلیدواژه برگزاری مسابقات قرآن

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ع)/ اقرا؛ کلیدواژه برگزاری مسابقات قرآن

سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی فرا رسیدن مبعث رحمة للعالمين؛ خاتم النبیین؛ حضرت محمد مصطفی صلى الله علیه و آله را تبریک گفت.

 یک شنبه 3 فروردین 1399   232  0      

  به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام تبریک آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

از آن روز که فرشته نورانی وحی در تاریکی غار حرا نازل شد و ندا سر داد: اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّكَ الَّذِي خَلَقَ... جهان با فریاد عدالت‌خواهی و صلح‌جویی دیگرگون و تاریخ با همه عقبه ننگین خود به تعظیم و تکریم شعائر الهی واداشته شد.

آری؛ امروز روز بزرگی است که قرائت قرآن کریم به واسطه آن صاحب خلق عظیم،آن کاملترین مخلوق رب کریم، آن نهایت ظرفیت انسان بودن، فخر جهان باقی و فانی؛ حضرت محمد مصطفی صلى الله علیه و آله با کلمه اقرا آغاز شد تا پرونده نبوت با کاملترین ظهور و تجلی خود برای همیشه بسته بشود از این روست که نام احمد نام جمله انبیاست/ چون که صد آمد نود هم پیش ماست...

سازمان اوقاف و امور خیریه فرا رسیدن مبعث رحمة للعالمين؛ خاتم النبیین؛ حضرت محمد مصطفی صلى الله علیه و آله را به تمام مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان تبریک می‌گوید و امیدوار است که پس از شکست خوردن ویروس منحوس کرونا با برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به برکت کلیدواژه "اقرا" گام بزرگی در ترویج فرهنگ قرآنی و سیره نبوی بردارد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار