• امروز پنج شنبه چهاردهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

آستان مهربانی(9)_ توزیع بسته‌های بهداشتی بین نیازمندان توسط مرکز افق امامزاده علی ابن جعفر(ع)/پرداخت ۱۸۰ میلیون ریال به بیمارستان کوثر از محل موقوفات

آستان مهربانی(9)_ توزیع بسته‌های بهداشتی بین نیازمندان توسط مرکز افق امامزاده علی ابن جعفر(ع)/پرداخت ۱۸۰ میلیون ریال به بیمارستان کوثر از محل موقوفات

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان از توزیع بسته‌های بهداشتی بین اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر این شهرستان و پرداخت ۱۸۰ میلیون ریال به بیمارستان کوثر سمنان از محل موقوفات منطبق خبر داد.

 چهارشنبه 28 اسفند 1398   263  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام رضا نفری اظهار کرد: در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و در راستای کمک به قشر ضعیف و نیازمند و آسیب‌پذیر جامعه، از محل موقوفات شهرستان سمنان و با همکاری مرکز افق امامزاده علی بن جعفر (علیه‌السلام) و گروه جهادی حوزه علی بن ابیطالب علیه‌السلام سمنان، تعداد ۱۲۰ بسته بهداشتی تهیه و توزیع شد.
وی ضمن اعلام این خبر افزود: این بسته‌های بهداشتی شامل اقلامی ازجمله شامپو، مایع دستشویی، پودر شستشوی دستی و ماشینی، وایتکس، دستمال‌کاغذی و مایع ضدعفونی‌کننده دست می‌باشد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان ارزش ریالی این اقلام را بیش از ۸۰ میلیون ریال عنوان کرد و ادامه داد: همچنین طی تفاهم‌نامه‌ای که بین اداره اوقاف و امور خیریه و بیمارستان کوثر سمنان منعقدشده، مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال از محل موقوفه حاج احمد توکلی به این مرکز بهداشتی و درمانی پرداخت شد.
وی تصریح کرد: نیت موقوفه فوق‌الذکر دارو و درمان می‌باشد که با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، این مبلغ از محل موقوفه حاج احمد توکلی پرداخت شد تا بتوانیم بخش کوچک از هزینه‌های درمانی بیماران را تأمین کنیم.
حجت‌الاسلام نفری ادامه داد: علاوه بر این مبلغ، در مرحله اول سال ۹۸ نیز مبلغ ۲۴۰ میلیون ریال از محل عواید این موقوفه به بیمارستان کوثر پرداخت شده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار