• امروز پنج شنبه یکم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

سوگواره یاس نبوی در 4 امامزاده میامی برگزار می‌شود

سوگواره یاس نبوی در 4 امامزاده میامی برگزار می‌شود

رئیس دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان میامی گفت: سوگواره یاس نبوی هم‌زمان با شهادت حضرت زهرا(س) در 4 امامزاده و بقعه متبرکه میامی برگزار می‌شود.

 دوشنبه 30 دی 1398   481  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، رضا قاضی پور اظهار کرد: سوگواره یاس نبوی چهارشنبه نهم بهمن‌ماه با سخنرانی حجت‌الاسلام خالداری و مداحی حسن آدینه در امامزاده سید احمد(ع) فرومد برگزار خواهد شد.
وی افزود: برنامه دیگری نیز در روز هشتم بهمن‌ماه با سخنرانی حجت‌الاسلام جواد عرب اسدی و مداحی آقای عرب عامری در بقعه ارمیای نبی برگزار می‌شود.
رئیس دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان میامی تصریح کرد: در روز چهارشنبه نهم بهمن‌ماه امامزاده عبدالله ری‌آباد نیز برنامه سوگواره یاس نبوی را با سخنرانی حجت‌الاسلام علی بهمنی و مداحی آقایان محمد رجبی و حسین عابدی برگزار خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه در روز چهارشنبه نهم بهمن‌ماه برنامه دیگری در امامزادگان سید ابراهیم و سید محمد(ع) میامی برگزار خواهد شد، عنوان کرد: سخنران این برنامه حجت‌الاسلام علی رستمی خواهد بود و مداح اهل‌بیت آقای رستمی نیز حاضرین را به فیض خواهد رساند.
قاضی پور با بیان اینکه خیمه معرفت و ایستگاه پاسخگویی به مسائل شرعی در این اماکن و همزمان با برگزاری سوگواره یاس نبوی برپا خواهد شد، خاطر نشان کرد: همایش رهروان یاس نبوی ویژه بانوان فاطمی نیز در امامزاده سید احمد(ع) فرومد برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار