• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

سوگواره یاس نبوی در 4 امامزاده میامی برگزار می‌شود

سوگواره یاس نبوی در 4 امامزاده میامی برگزار می‌شود

رئیس دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان میامی گفت: سوگواره یاس نبوی هم‌زمان با شهادت حضرت زهرا(س) در 4 امامزاده و بقعه متبرکه میامی برگزار می‌شود.

 دوشنبه 30 دی 1398   547  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، رضا قاضی پور اظهار کرد: سوگواره یاس نبوی چهارشنبه نهم بهمن‌ماه با سخنرانی حجت‌الاسلام خالداری و مداحی حسن آدینه در امامزاده سید احمد(ع) فرومد برگزار خواهد شد.
وی افزود: برنامه دیگری نیز در روز هشتم بهمن‌ماه با سخنرانی حجت‌الاسلام جواد عرب اسدی و مداحی آقای عرب عامری در بقعه ارمیای نبی برگزار می‌شود.
رئیس دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان میامی تصریح کرد: در روز چهارشنبه نهم بهمن‌ماه امامزاده عبدالله ری‌آباد نیز برنامه سوگواره یاس نبوی را با سخنرانی حجت‌الاسلام علی بهمنی و مداحی آقایان محمد رجبی و حسین عابدی برگزار خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه در روز چهارشنبه نهم بهمن‌ماه برنامه دیگری در امامزادگان سید ابراهیم و سید محمد(ع) میامی برگزار خواهد شد، عنوان کرد: سخنران این برنامه حجت‌الاسلام علی رستمی خواهد بود و مداح اهل‌بیت آقای رستمی نیز حاضرین را به فیض خواهد رساند.
قاضی پور با بیان اینکه خیمه معرفت و ایستگاه پاسخگویی به مسائل شرعی در این اماکن و همزمان با برگزاری سوگواره یاس نبوی برپا خواهد شد، خاطر نشان کرد: همایش رهروان یاس نبوی ویژه بانوان فاطمی نیز در امامزاده سید احمد(ع) فرومد برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر