• امروز شنبه پنجم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

برگزاری مراسم روز دانشجو در دانشکده علوم قرآنی شاهرود با سخنرانی مدیرکل اوقاف سمنان + تصاویر

برگزاری مراسم روز دانشجو در دانشکده علوم قرآنی شاهرود با سخنرانی مدیرکل اوقاف سمنان + تصاویر

مراسم روز دانشجو در دانشکده علوم قرآنی شاهرود با سخنرانی مدیرکل اوقاف سمنان برگزار شد.

 سه شنبه 19 آذر 1398   330  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، مراسم روز دانشجو در دانشکده علوم قرآنی شاهرود با حضور حضرت حجت الا سلام و المسلمسن تدینی مدیر کل اوقف و امور خیریه استان سمنان و همچنین آقای یونس آبادی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود و ریاست ، دانشجویان و کارکنان دانشکده در دانشکده علوم قرآنی شاهرود برگزار شد.
در ابتدا دکتر محمدی ریاست دانشکده علوم قرآنی شاهرود ضمن خیر مقدم به مهمانان بیان داشتند روز دانشجو نقطه عطفی در جهت مبارزه با استکبار ستیزی و عدالت خواهی و بر افراشتن پرچم آزادگی در ایران اسلامی است. دانشجو رمز بالندگی و رشد و توسعه و پیشرفت در هر جامعه همحسوب می گردند و تلاش در راه قوی تر شدن و عالم شدن جزء وظایف دانشجویان به عنوان سرمایه هر کشور می باشد و در واقع دانشجویان گرامی با تلاش در تحصیل علم موجب پیشرفت کشور می گردند و این امر موجب بالندگی ایران اسلامی خواهد شد.
در ادامه حجت الا سلام و المسلمین تدینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان به عنوان سخنران ویژه بیان داشتند: در 16 آذر سال 32 جنبش انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت درآن جو خفقان این دانشجوان بودند که حرکت اولیه جنبش انقلابی را به پا نمودند بصیرت و استکبار ستیزی در این جنبش مشهود بود پس از انقلاب شکوهمند اسلامی نیز دانشجویان با تسخیر لانه جاسوس به گفته امام خمینی (ره) انقلاب بزرگتری در جهت استکبار ستیزی به راه انداختند .در زمان جنگ نیز دانشجوان با نثار 2600شهید نقش ویژه ای در جنگ تحمیلی داشتندو کار های فنی و مهندسی ویژه ای همچون پل بعثت در اروند رود را مهندسی نمودند.
و پس از جنگ تحمیلی در چهل سال اول ا نقلاب خدمات موثری در تمام عرصه ها به نظام مقدس جمهوری اسلامی داشتند.
در بیانیه گام دوم انقلاب هم مقام معظم رهبری چندین بار به کار بردن نام جوانان که شامل دانشجویان نیز می گردد خواستا ر حرکت انقلابی در تمامی عرصه ها شده اند .
تقدیر از فعالان فرهنگی و مداحی پخش کلیپ و پذیرایی از سایر برنامه های این مراسم بود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار