• امروز شنبه پنجم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

ارتقای دانش کارکنان یکی از اولویت‌های اوقاف سمنان است

ارتقای دانش کارکنان یکی از اولویت‌های اوقاف سمنان است

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: ارتقای سطح دانش و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی یکی از اولویت‌های این معاونت در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان است.

 پنج شنبه 14 آذر 1398   131  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، سید ایمان موسوی فر اظهار کرد: با توجه به سرعت رشد علم و دانش در جهان انسان‌ها باید خود را با شرایط جدید وفق دهند و کارکنان نیز باید برای وظایفی که بر عهده می‌گیرند تخصص خود را به‌روز کرده و تخصص به‌روز آن وظیفه را داشته باشند.
وی افزود: کارکنان باید از وظایف کاری که باید انجام دهند آگاه باشند و کمبود آگاهی و فقدان آگاهی نسبت به وظیفه و شیوه انجام دادن آن مانعی برای گرایش به تغییر در رفتارهای موجود است.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در ادامه با اشاره به لزوم ارائه شرح وظایف کلیه کارکنان افزود: درواقع کلیه کارکنان باید دارای شرح وظایف مکتوب و شفاف باشند و در جایگاه متناسب با قابلیت‌های شخصی و توانمندی‌های عملیاتی قرار گیرند.
وی خاطرنشان کرد: لازم است علایق، تحصیلات و آینده شغلی افراد باهم مرتبط باشد و بر اساس این عوامل برای کارکنان دوره آموزشی لازم را طراحی کرد تا به نتیجه مطلوب دست‌یابیم و کارکنان با میل و رغبت در دوره‌ها شرکت کرده و از مطالب دوره‌ها بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار