• امروز شنبه پنجم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

وقف نقش ارزنده‌ای در مسائل مختلف اجتماعی دارد

وقف نقش ارزنده‌ای در مسائل مختلف اجتماعی دارد

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود گفت: وقف نقش ارزنده‌ای در حل‌وفصل موضوعات و مسائل مختلف اجتماعی دارد.

 چهارشنبه 13 آذر 1398   321  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در ستان سمنان، حجت‌الاسلام محمدرضا بخشی در نشست بررسی و احیاء موقوفات شهر رودیان که با حضور سرپرست اوقاف و امور خیریه شاهرود، اعضای شورای شهر و شهردار رودیان در شهرداری این شهر برگزار شد، اظهار کرد: شورای اسلامی و شهرداری با توجه به اشراف و شناختی که از منطقه و موقوفات دارند، می‌توانند نقش مهمی در احیاء و بروز رسانی اجاره‌بهای رقبات و موقوفات شهر رودیان و ارتقای بهره‌وری این موقوفات داشته باشند.
وی افزود: اوقاف و امور خیریه آمادگی مشارکت با سرمایه‌گذاران در موقوفات را دارد و کمک و مساعدت شهرداری می‌تواند بر سرعت تحقق ارتقای بهره‌وری موقوفات به‌وسیله سرمایه‌گذاری بیفزاید.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود تصریح کرد: امروزه وقف نقش ارزنده‌ای در موضوعات و مسائل مختلف ایفا می‌کند و برای خدمت‌رسانی بیشتر وقف و استفاده بهتر از ظرفیت این سنت حسنه لازم است واقفین را به سمت ایجاد موقوفاتی با نیاتی بر اساس نیازهای روز جامعه هدایت کنیم.
وی در ادامه ترویج فرهنگ اهل‌بیت و کمک به توسعه و ترویج فرهنگ قرآن و گسترش فعالیت‌های قرآنی، اشتغال و ازدواج جوانان، مساعدت به افراد نیازمند و بی‌بضاعت و کمک به دانش آموزان را ازجمله نیاتی برشمرد که واقفین می‌توانند به‌عنوان نیت خود انتخاب کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار