• امروز جمعه بیست و چهارم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

وقف نقش ارزنده‌ای در مسائل مختلف اجتماعی دارد

وقف نقش ارزنده‌ای در مسائل مختلف اجتماعی دارد

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود گفت: وقف نقش ارزنده‌ای در حل‌وفصل موضوعات و مسائل مختلف اجتماعی دارد.

 چهارشنبه 13 آذر 1398   355  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در ستان سمنان، حجت‌الاسلام محمدرضا بخشی در نشست بررسی و احیاء موقوفات شهر رودیان که با حضور سرپرست اوقاف و امور خیریه شاهرود، اعضای شورای شهر و شهردار رودیان در شهرداری این شهر برگزار شد، اظهار کرد: شورای اسلامی و شهرداری با توجه به اشراف و شناختی که از منطقه و موقوفات دارند، می‌توانند نقش مهمی در احیاء و بروز رسانی اجاره‌بهای رقبات و موقوفات شهر رودیان و ارتقای بهره‌وری این موقوفات داشته باشند.
وی افزود: اوقاف و امور خیریه آمادگی مشارکت با سرمایه‌گذاران در موقوفات را دارد و کمک و مساعدت شهرداری می‌تواند بر سرعت تحقق ارتقای بهره‌وری موقوفات به‌وسیله سرمایه‌گذاری بیفزاید.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود تصریح کرد: امروزه وقف نقش ارزنده‌ای در موضوعات و مسائل مختلف ایفا می‌کند و برای خدمت‌رسانی بیشتر وقف و استفاده بهتر از ظرفیت این سنت حسنه لازم است واقفین را به سمت ایجاد موقوفاتی با نیاتی بر اساس نیازهای روز جامعه هدایت کنیم.
وی در ادامه ترویج فرهنگ اهل‌بیت و کمک به توسعه و ترویج فرهنگ قرآن و گسترش فعالیت‌های قرآنی، اشتغال و ازدواج جوانان، مساعدت به افراد نیازمند و بی‌بضاعت و کمک به دانش آموزان را ازجمله نیاتی برشمرد که واقفین می‌توانند به‌عنوان نیت خود انتخاب کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار