• امروز شنبه هجدهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

مدیرکل اوقاف سمنان از روند ارائه خدمات در موکب امامزادگان در مهران بازدید کرد

مدیرکل اوقاف سمنان از روند ارائه خدمات در موکب امامزادگان در مهران بازدید کرد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان به‌منظور سرکشی از روند ارائه خدمات در موکب امامزادگان و بقاع متبرکه استان‌های سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام وارد موکب مستقر در مرز مهران شد.

 یک شنبه 21 مهر 1398   772  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل تدینی در حاشیه بازدید از روند ارائه خدمات به زائران در موکب امامزادگان و بقاع متبرکه استان‌های سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام اظهار کرد: همزمان با ایام اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) عاشقان و شیفتگان آن حضرت از اقصی نقاط جهان به‌سوی حرم مطهر آیشان رهسپار می‌شوند.
وی افزود: عده‌ای از دوستداران و ارادتمندان این امام بزرگوار در این ایام در مسیر زائران موکب‌هایی را برپا می‌کنند و آنچه دارند در طبق اخلاص نهاده و به ارائه خدمات به زائران می‌پردازند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: فلسفه پیاده‌روی اربعین و خدمت‌رسانی به زائران امام حسین(ع) در این ایام قرب الهی و تقرب به اهل‌بیت است.
وی گفت: در همین راستا ادارات کل اوقاف و امور خیریه استان‌های سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام نیز با برپایی موکب امامزادگان و بقاع متبرکه در پایانه مرزی مهران به ارائه خدمات رفاهی و فرهنگی به زائران اربعین حسینی می‌پردازند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین تدینی خاطرنشان کرد: خدمات‌رسانی به زائران در موکب امامزادگان و بقاع متبرکه استان‌های سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام تا یک هفته پس از اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار