• امروز شنبه هجدهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

تیم رسانه‌ای اوقاف سمنان در موکب امامزادگان در مرز مهران مستقر شد

تیم رسانه‌ای اوقاف سمنان در موکب امامزادگان در مرز مهران مستقر شد

مسئول روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: به‌منظور پوشش تصویری فعالیت‌های موکب امامزادگان و بقاع متبرکه استان‌های سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام در مرز مهران تیم رسانه‌ای اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در موکب مستقر شد.

 یک شنبه 21 مهر 1398   301  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، بهنام مطلبی اظهار کرد: موکب امامزادگان و بقاع متبرکه استان‌های سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام به‌منظور ارائه خدمات رفاهی و فرهنگی به زائران امام حسین(ع) در ایام اربعین همانند سال گذشته در مرز مهران برپا شده است.
وی افزود: حدود 150 نفر از کارکنان و خادمین بقاع متبرکه و اماکن مذهبی ادارات اوقاف استان‌های 6 گانه در این موکب در حال فعالیت جهادی هستند.
مسئول روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: باهدف به تصویر کشیدن فعالیت‌های خادمین حسینی در ایام اربعین در موکب امامزادگان و بقاع متبرکه استان‌های سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام، تیم رسانه‌ای اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان به مهران اعزام شده و پس از استقرار در موکب فعالیت خود را آغاز کرده است.
وی خاطرنشان کرد: فعالیت تیم رسانه‌ای اعزامی به موکب امامزادگان و بقاع متبرکه همزمان با فعالیت موکب تا یک هفته پس از اربعین ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار