• امروز دوشنبه هفنم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه در مرز مهران راه اندازی شد + تصاویر

موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه در مرز مهران راه اندازی شد + تصاویر

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استانهای سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام در مرز مهران راه اندازی شد.

 پنج شنبه 18 مهر 1398   876  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان ، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل تدینی اظهار کرد: موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استانهای سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام در پایانه مرزی مهران آغاز به کار کرد.
وی افزود: در سالهای اخیر این موکب با مشارکت استانهای سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام به نام آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه در دو بخش فرهنگی و رفاهی به ارائه خدمات می پردازد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: این موکب از محل درآمد موقوفات مرتبط به اقامه عزای سیدالشهدا(ع) و کمکهای مردمی با هدف ارائه خدمات به زائران پیاده اربعین در پایانه مرزی مهران برپا می شود.
وی توزیع آب شرب، چای، میان وعده، غذای گرم ، اسکان، برپایی نماز جماعت ، پاسخگویی به سئوالات شرعی ، سخنرانی مذهبی و توزیع اقلام فرهنگی را از جمله فعالیت های این موکب عنوان کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار