• امروز دوشنبه بیست و پنجم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه در مرز مهران راه اندازی شد + تصاویر

موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه در مرز مهران راه اندازی شد + تصاویر

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استانهای سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام در مرز مهران راه اندازی شد.

 پنج شنبه 18 مهر 1398   829  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان ، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل تدینی اظهار کرد: موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استانهای سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام در پایانه مرزی مهران آغاز به کار کرد.
وی افزود: در سالهای اخیر این موکب با مشارکت استانهای سمنان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و ایلام به نام آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه در دو بخش فرهنگی و رفاهی به ارائه خدمات می پردازد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: این موکب از محل درآمد موقوفات مرتبط به اقامه عزای سیدالشهدا(ع) و کمکهای مردمی با هدف ارائه خدمات به زائران پیاده اربعین در پایانه مرزی مهران برپا می شود.
وی توزیع آب شرب، چای، میان وعده، غذای گرم ، اسکان، برپایی نماز جماعت ، پاسخگویی به سئوالات شرعی ، سخنرانی مذهبی و توزیع اقلام فرهنگی را از جمله فعالیت های این موکب عنوان کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار