• امروز سه شنبه یکم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

ارسال تجهیزات و ارائه خدمات پشتیبانی استان سمنان برای خدمت‌رسانی در موکب امامزادگان در مهران

ارسال تجهیزات و ارائه خدمات پشتیبانی استان سمنان برای خدمت‌رسانی در موکب امامزادگان در مهران

مدیر اجرایی موکب محور مهران سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: به‌منظور ارائه خدمات بهتر به زائران در موکب امامزادگان در مرز مهران، تجهیزات پزشکی، نانوایی، نیروی انسانی از استان سمنان به مهران اعزام شد و علاوه بر این بخشی از اقلام تهیه‌شده توسط سایر استان‌ها نیز با پشتیبانی استان سمنان به موکب امامزادگان ارسال شد.

 دوشنبه 15 مهر 1398   412  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، لطف‌الله نصیری شلی که از طرف حجت‌الاسلام‌والمسلمین نوروز پور مسئول موکب محور مهران سازمان اوقاف و امور خیریه به‌عنوان نماینده تعیین شده اظهار کرد: سردخانه‌ای با ظرفیت 12 تن از استان سمنان جهت نگهداری اقلام خوراکی به موکب امامزادگان در مرز مهران اعزام شده است.
عضو هیئت‌امنای امامزاده سلطان ولی(ع) شلی در استان سمنان افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان 130 هزار بطری آب‌معدنی تهیه ‌شده است که چهار تریلی جهت حمل آب معدنی از استان سمنان جهت حمل به سمت موکب اعزام شد.
وی به اعزام یک واحد نانوایی اتوماتیک از استان سمنان به موکب مرز مهران اشاره و تصریح کرد: یک دستگاه نانوایی اتوماتیک جهت پخت نان و توزیع بین زائران به موکب مرز مهران اعزام شده تا با کیفیت و کمیت بیشتری به زائران خدمت‌رسانی شود.
مدیر اجرایی موکب محور مهران سازمان اوقاف عنوان کرد: یک دستگاه تریلی جهت حمل اقلام اعزامی از آذربایجان غربی در نظر گرفته‌شده و علاوه بر این دو مخزن ذخیره آب با ظرفیت 10 هزار لیتر جهت استفاده در آشپزخانه موکب از استان سمنان به مرز مهران ارسال شده است.
وی از اسکان و پذیرایی از 35 نفر از نیروهای اعزامی از خراسان شمالی جهت فعالیت در موکب امامزادگان در محور مهران در امامزاده علی ابن جعفر(ع) سمنان خبر داد و گفت: 12 نفر از خادمان حسینی از استان سمنان جهت فعالیت و خدمت‌رسانی به زائران به موکب امامزادگان در مرز مهران اعزام‌شده‌اند.
نصیری شلی افزود: یک تریلی حامل 40 هزار عدد کیک و کلوچه، چای و سایر اقلام خوراکی از استان سمنان به موکب اعزام شده است.
وی خاطرنشان کرد: به‌منظور ارائه خدمات پزشکی به زائران، یک واحد بهداری سیار نیز از استان سمنان به موکب امامزادگان در مرز مهران اعزام شد.
انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار