• امروز یک شنبه بیست و یکم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

با تضییع کنندگان حقوق موقوفات به‌شدت برخورد خواهد شد/ با مدیریت صحیح مسائل حقوقی، ورودی دعاوی موقوفات سمنان کاهش‌یافته است

با تضییع کنندگان حقوق موقوفات به‌شدت برخورد خواهد شد/ با مدیریت صحیح مسائل حقوقی، ورودی دعاوی موقوفات سمنان کاهش‌یافته است

رئیس‌کل دادگستری استان سمنان گفت: اقدام اوقاف در زمینه حل‌وفصل بسیاری از موضوعات با مذاکره و حل‌وفصل به‌صورت کدخدا منشی پیش از طرح دعوای حقوقی، باعث شده است ورودی پرونده‌های دعاوی مربوط به موقوفات در دادگستری استان نسبت به قبل کاهش چشمگیری داشته باشد.

 یک شنبه 14 مهر 1398   519  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، محسن مظهری در دیدار با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان که در دفتر رئیس‌کل دادگستری سمنان انجام شد، اظهار کرد: مسئله احقاق حقوق موقوفات باید به‌صورت جدی پیگیری شود و در این خصوص به‌صورت جدی با متجاوزین به حقوق موقوفات برخورد خواهد شد.
وی افزود: واقفین در اقدامی خداپسندانه مال خود را در راه‌های خیر و با نیات مختلف انسان دوستانه نسبت به وقف اموال خود اقدام کرده‌اند.
رئیس‌کل دادگستری استان سمنان تصریح کرد: نباید اجازه دهیم عده‌ای با بی‌رحمی نسبت به تضییع حقوق موقوفات که متعلق به اقشار مختلف جامعه خصوصاً نیازمندان است اقدام کنند.
وی گفت: وقف و موقوفات از اموال ارزشمند عمومی است که آثار و برکات آن در اجزای مختلف جامعه قابل مشاهده است.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار