• امروز جمعه دوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

عملکرد 5 ماهه ادارات اوقاف مورد سنجش قرار می‌گیرد

عملکرد 5 ماهه ادارات اوقاف مورد سنجش قرار می‌گیرد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: با اعزام تیم بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان به واحدهای شهرستانی, عملکرد 5 ماهه ادارات تابعه مورد سنجش قرار می‌گیرد.

 یک شنبه 24 شهریور 1398   461  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل تدینی اظهار کرد: اوقاف و امور خیریه یک مجموعه برنامه محور است و در ابتدای سال، برنامه عملیاتی هر رده از رده‌های بالاتر تهیه و به واحدهای زیرمجموعه جهت اجرا ابلاغ می‌شود.
وی افزود: پس از ابلاغ برنامه، ادارات شهرستان برنامه موقوفات و بقاع متبرکه را به تفکیک تهیه‌کرده و جهت اجرا به مسئولین ذیربط ابلاغ می‌کنند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: برنامه عملیاتی به‌منزله نقشه راه برای هیئت‌امنا و کارکنان ادارات اوقاف و امور خیریه است و در طول سال کلیه اقدامات منطبق بر این برنامه است.
وی در ادامه به سرکشی‌های نوبه‌ای و بازرسی‌های مرحله‌ای جهت بررسی و سنجش عملکرد برنامه محور ادارات شهرستان اشاره کرد و گفت: این بازرسی‌ها برای رده‌های شهرستانی بیشتر جنبه آموزش دارد و در حین بررسی و سنجش عملکردها، ایرادات احتمالی شناسایی‌شده و نسبت به آموزش و رفع مشکلات رده‌های شهرستانی نیز اقدام شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین تدینی خاطرنشان کرد: تیم بازرسی اعزامی به ادارات شهرستان، متشکل از معاونین و روسای ادارات ستاد اداره کل اوقاف و امور خیریه است که در طول سال در چند مرحله به‌صورت گروهی و باهدف بررسی عملکرد در حوزه برنامه ابلاغی به ادارات تابعه و بقاع متبرکه و موقوفات شهرستان‌ها اعزام می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار