• امروز دوشنبه بیست و پنجم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

مهدکودک سیمیا در امامزاده یحیی(ع) راه‌اندازی می‌شود

مهدکودک سیمیا در امامزاده یحیی(ع) راه‌اندازی می‌شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان گفت: به همت مرکز افق حرم مطهر امامزاده یحیی(ع) سمنان، مهدکودک سیمیا راه‌اندازی می‌شود.

 یک شنبه 24 شهریور 1398   405  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام رضا نفری اظهار کرد: حوزه علمیه قم با همکاری آموزش‌وپرورش مدارسی تحت عنوان مدارس امین راه‌اندازی کرده است و این مهدکودک و پیش‌دبستانی از آن دست مدارس است که برای اولین بار در استان سمنان راه‌اندازی شده است.
وی افزود: ثبت‌نام در مهدکودک سیمیا از شنبه 23 شهریورماه آغازشده و تا روز 28 شهریورماه امسال ادامه دارد و علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می‌توانند به مرکز افق حرم مطهر امامزاده یحیی(ع) مراجعه کنند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان تصریح کرد: با توجه تازه تأسیس بودن مهدکودک، ظرفیت محدود 30 نفری هدف‌گذاری شده است.
وی عنوان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته، تلاش خواهد شد از بهترین شیوه‌ها و سبک‌های آموزشی استفاده شود و به همین منظور جلسات متعددی با مدارس موفقی مانند مدرسه بصیرت در قم برگزارشده است.
حجت‌الاسلام نفری افزود: مربیان این مهد خواهران دوره‌دیده‌ای هستند که هر یک چندین سال سابقه موفق در مربیگری مهدکودک در شهر سمنان و یا قم را در کارنامه خود دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار