• امروز یک شنبه ششم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

زیارت مجازی امامزادگان استان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

احراز هویت

سامانه سجنا

مهدکودک سیمیا در امامزاده یحیی(ع) راه‌اندازی می‌شود

مهدکودک سیمیا در امامزاده یحیی(ع) راه‌اندازی می‌شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان گفت: به همت مرکز افق حرم مطهر امامزاده یحیی(ع) سمنان، مهدکودک سیمیا راه‌اندازی می‌شود.

 یک شنبه 24 شهریور 1398   450  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام رضا نفری اظهار کرد: حوزه علمیه قم با همکاری آموزش‌وپرورش مدارسی تحت عنوان مدارس امین راه‌اندازی کرده است و این مهدکودک و پیش‌دبستانی از آن دست مدارس است که برای اولین بار در استان سمنان راه‌اندازی شده است.
وی افزود: ثبت‌نام در مهدکودک سیمیا از شنبه 23 شهریورماه آغازشده و تا روز 28 شهریورماه امسال ادامه دارد و علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می‌توانند به مرکز افق حرم مطهر امامزاده یحیی(ع) مراجعه کنند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان تصریح کرد: با توجه تازه تأسیس بودن مهدکودک، ظرفیت محدود 30 نفری هدف‌گذاری شده است.
وی عنوان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته، تلاش خواهد شد از بهترین شیوه‌ها و سبک‌های آموزشی استفاده شود و به همین منظور جلسات متعددی با مدارس موفقی مانند مدرسه بصیرت در قم برگزارشده است.
حجت‌الاسلام نفری افزود: مربیان این مهد خواهران دوره‌دیده‌ای هستند که هر یک چندین سال سابقه موفق در مربیگری مهدکودک در شهر سمنان و یا قم را در کارنامه خود دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار