• امروز دوشنبه بیست و پنجم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

همایش رهروان زینبی در امامزاده یحیی(ع) سمنان برگزار می‌شود

همایش رهروان زینبی در امامزاده یحیی(ع) سمنان برگزار می‌شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان گفت: همایش رهروان زینبی روز دوازدهم محرم‌الحرام در حرم مطهر امامزاده یحیی(ع) سمنان و با حضور پرشور و باشکوه بانوان عزادار سمنانی برگزار می‌شود.

 چهارشنبه 20 شهریور 1398   250  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌ رضا نفری اظهار کرد: این همایش ساعت 8:30 صبح روز 5 شنبه 21 شهریور ماه مصادف با دوازدهم محرم‌الحرام در حرم مطهر امامزاده یحیی(ع) سمنان و با همکاری هیئت‌امنای امامزاده یحیی(ع) سمنان، پایگاه بسیج حرم مطهر امامزاده یحیی(ع) و واحد خواهران هیئت عاشقان ثارالله برگزار می‌شود.
وی افزود: از ابتدای ماه محرم طرح «بصیرت عاشورایی» در 10 امامزاده و بقعه متبرکه شهرستان در حال برگزاری است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان تصریح کرد: یکی از اقدامات مهم در این طرح برپایی 2 خیمه معرفت در امامزاده یحیی(ع) و امامزاده علی ابن جعفر(ع) در سمنان بود که به‌منظور ارائه خدمات مذهبی بهتر به مراجعین از ظرفیت 2 مبلغ بومی و 5 مبلغ اعزامی از شهر قم استفاده‌شده است.
وی گفت: علاوه بر این اماکن، در سایر بقاع متبرکه و امامزادگان شهرستان‌های سمنان و سرخه آئین‌های سوگواری و مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین برقرار است.
نفری از برگزاری همایش احلی من العسل با همکاری آموزش‌وپرورش و سایر دستگاه‌های عضو ستاد برگزاری این ویژه‌برنامه خبر داد و گفت: همایش احلی من العسل با حضور نوجوانان عاشورایی در حرم مطهر امامزاده یحیی(ع) سمنان برگزار شد.
انتهای پیام/
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار