• امروز یک شنبه بیست و چهارم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

همایش رهروان زینبی در 7 امامزاده سمنان برگزار می‌شود

همایش رهروان زینبی در 7 امامزاده سمنان برگزار می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: تجمع بزرگ «رهروان زینبی » با حضور پرشور و باشکوه بانوان عزادار در روز دوازدهم محرم‌الحرام در آستان مقدس امامزادگان و بقاع شاخص استان سمنان برگزار می‌شود.

 چهارشنبه 20 شهریور 1398   564  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل تدینی اظهار کرد: تجمع بزرگ «رهروان زینبی » با حضور پرشور و باشکوه بانوان عزادار در روز دوازدهم محرم‌الحرام در 7 امامزاده و بقعه شاخص استان سمنان و با استفاده از ظرفیت‌ هیئت‌های مذهبی، بسیج خواهران، حوزه‌های علمیه خواهران، دانش‌آموزان و دانشجویان و اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.
 

وی افزود: این برنامه در بقاع شاخص و با دعوت از قاریان ممتاز استانی و کشوری، حضور خطبا و سخنرانان معروف و سرشناس ملی ، شعرای آئینی، مداحان مطرح هیئت‌های مذهبی و همچنین مجری توانمند و حماسی برگزار می‌شود.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: از دیگر برنامه‌های جانبی این برنامه فعال‌سازی خیمه‌های معرفت با حضور کارشناسان بانوان حوزه‌های علمیه در بخش‌های مختلف است.

 

وی گفت: هیئت امناء بقاع متبرکه مجری برنامه، خادمین، مدیران مراکز فرهنگی قرآنی تمهیدات لازم جهت فضاسازی محیطی و تبلیغی با عنوان تجمع «رهروان زینبی » و شعار «لبیک یا زینب » را پیش‌بینی کرده‌اند.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تدینی با اشاره به نقش و جایگاه والای خانواده شهدا خاطرنشان کرد: تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا به‌خصوص مادران، خواهران، همسران و فرزندان شهدا در روز تجمع بزرگ «رهروان زینبی سلام‌الله‌علیه» از دیگر برنامه‌هایی است که اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار