• امروز یک شنبه ششم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

شهیدان رجایی و باهنر؛ الگوهای عملی مدیریت

شهیدان رجایی و باهنر؛ الگوهای عملی مدیریت

استاندار سمنان گفت: شهیدان رجایی و باهنر دو الگوی عملی مدیریت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

 شنبه 2 شهریور 1398   166  0      

.به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، علی‌رضا آشناگر صبح امروز در مراسم گرامیداشت هفته دولت و افتتاح هم‌زمان ۸۸ پروژه عمرانی و اقتصادی شهرستان سمنان در آستان مقدس امامزاده یحیی (ع) سمنان اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر دو الگوی عملی مدیریت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی تصریح کرد: از ویژگی‌های شهیدان رجایی و باهنر، خدمت به مردم و صمیمیت با آنها بود؛ شهیدان رجایی و باهنر دنبال اعتلای مملکت و خدمت به مردم بودند و شجاعانه از حقوق ملت دفاع کردند و طبیعی بود که دشمن تحمل این اقدامات را نداشته و آنان را آماج حملات خود قرار دهد.

استاندار سمنان اضافه کرد: حاکمان آمریکا با ارائه راهبردهای سه‌گانه خود در زمینه‌های تغییر نظام، فشار اقتصادی و دستیابی به توافق خوب تصور می‌کردند که می‌توانند مردم را از راه و هدف خود بازدارند؛ اما شاهدیم که با ایستادگی و مقاومت ملت و رهبری، این اهداف شوم محقق نشد.

آشناگر گفت: با اراده محکم رهبر انقلاب، دولت و مقاومت ملت ایران، راهبردهای آمریکا محکوم به شکست بوده و آنها دیر یا زود مجبور به پذیرش اراده ملت ما خواهند بود.

وی افزود: پس از مقاومت قهرمانانه ملت ایران، ترامپ اعلام کرد که ما دنبال تغییر نظام ایران نیستیم و با همین گروه مذاکره خواهیم کرد؛ اما دیدیم که رهبر معظم انقلاب پاسخ محکمی به او دادند.

انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار