• امروز یک شنبه ششم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

اطعام بیش از ۴۰۰۰ نفر در مراسم جشن عید غدیر در بقاع متبرکه شاهرود

اطعام بیش از ۴۰۰۰ نفر در مراسم جشن عید غدیر در بقاع متبرکه شاهرود

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شاهرود از برگزاری مراسم جشن عید غدیر در بقاع متبرکه و اماکن مذهبی شهرستان شاهرود و اطعام بیش از ۴۰۰۰ نفر در شب و روز عید غدیر از محل اجرای نیت موقوفات مرتبط و کمک‌های خیرین خبر داد.

 دوشنبه 28 مرداد 1398   256  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام محمدرضا بخشی از برگزاری مراسم جشن عید غدیر در بقاع متبرکه شهرستان شاهرود خبر داد و اظهار کرد: مردم متدین و ولایت مدار شهرستان شاهرود در طول تاریخ با نثار خون شهدان والامقام و با حضور در عرصه‌های مختلف ولایت مداری خود را به اثبات رسانیده‌اند.
وی افزود: در همین راستا در ایام دهه ولایت در جهت تبیین و نهادینه کردن فرهنگ ولایت مداری و گرامیداشت عید سعید غدیر در جامعه و اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش و با کمک و همت خیرین در ۳ بقعه حرم مطهر شهدای گمنام. امامزاده محمد (ع) دیزج و مسجد امام حسن عسکری (ع) ویژه‌برنامه‌های سخنرانی، مدیحه‌سرایی توسط مداحان اهل‌بیت برگزار می‌شود.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شاهرود تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده
ایستگاه‌های صلواتی و همچنین ایستگاه همه واقف باشیم و خیمه معرفت در این اماکن برپاشده و در نظر است نسبت به اطعام بیش از ۴۰۰۰ نفر در شب و روز عید غدیر از محل اجرای نیت موقوفات مرتبط و کمک‌های خیرین اقدام شود.
حجت‌الاسلام بخشی خاطرنشان کرد: حرکت کاروان سادات از مسجد امام حسن عسکری(ع)از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در دهه ولایت و جشن روز عید غدیر امسال است .
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار