• امروز یک شنبه بیست و چهارم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

فردپرستی در اسلام ممنوع است

فردپرستی در اسلام ممنوع است

حجت الاسلام اسماعیل تدینی با تأکید بر این مطلب که در اسلام فرد پرستی ممنوع و هدف و اصول مهم است؛ گفت: مسئولین یک جاهایی عقب ماندند اما مردم چون هدف محور بودند این مسئولین را کنار زدند پس باید هدف محور و اصول محور باشیم.

 دوشنبه 28 مرداد 1398   301  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، حجت الاسلام اسماعیل تدینی، امروز( ۲۸ مرداد)در مراسم تکریم وی از مدیریت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان در سخنانی با بیان اینکه همه دلسوزان برای به ثمر نشستن انقلاب تلاش کردند؛ اظهار کرد: حالا که انقلاب به ثمر نشسته هر یک از ما باید تمام توان و تلاش خود را به کار ببریم.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال ۷۰ و بیان این نکته که هر کس در هرکجا مشغول فعالیت بود باید آنجا را مرکز دنیا فرض کند؛ افزود: معتقدم در سازمان اوقاف با آن اهداف عالی که در رأس آن نماینده ولی فقیه است و اوامر معظم له با یک واسطه به ما می رسد، دیگر خواست شخصی وجود نداشته باشد.
حجت الاسلام و المسلمین تدینی با استناد به آیه ۱۴۴ سوره مبارکه آل عمران و تأکید بر این مطلب که در اسلام فرد پرستی ممنوع و هدف و اصول مهم است؛ اظهار داشت: در سازمان اوقاف نیز اصول و اهدافی وجود دارد که باید در گام دوم انقلاب با روحیه جهادی این مسیر ادامه پیدا کند که اگر این روحیه نبود انقلاب ابتر می ماند.
مدیرکل سابق اوقاف و امورخیریه استان کرمان گفت: مسئولین یک جاهایی عقب ماندند اما مردم چون هدف محور بودند این مسئولین را کنار زدند پس باید هدف محور و اصول محور باشیم.
وی با بیان اینکه جفا است اگر چیزی به نام من تمام شود زیرا بنده با مجموعه کارکنان اوقاف یک تیم بودیم که با هم کار کردیم؛ افزود: در هر حال طی این مدت کسی را از خارج استان به مجموعه وارد نکردم؛ ۱۴ نفر از نیروهای قراردادی را رسمی و پیمانی و ۶۰۰ خادم را در امامزادگان ساماندهی کردیم.
حجت الاسلام و المسلمین تدینی افزایش ۱۰ درصدی نذورات با وجود مشکلات اقتصادی، صدور ۱۳۲ رأی به نفع موقوفات استان، اختصاص ۴میلیاردتومان اعتبار دولتی به مساجد و...، ثبت ۱۵۰ وقف جدید، اعزام یک هزار و ۳۲ مبلغ در ایام خاص، سنددار کردن ۸ هزار و ۲۰۰ رقبه را بخشی از اقدامات دوره مدیریتی خود عنوان کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار