• امروز یک شنبه بیست و چهارم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

۳ امامزاده بسطام میزبان برنامه‌های عید غدیر

۳ امامزاده بسطام میزبان برنامه‌های عید غدیر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بسطام گفت: در ایام دهه ولایت و هم‌زمان با عید غدیر ۳ امامزاده و بقعه متبرکه در بسطام میزبان محبان و دوستداران خاندان اهل‌بیت هستند.

 دوشنبه 28 مرداد 1398   139  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام محمدرضا بخشی با اشاره به برگزاری ویژه‌برنامه‌های دهه ولایت و امامت در بقاع متبرکه و امامزادگان شهر بسطام اظهار کرد: هدف از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و جشن و سرور در دهه ولایت و امامت، مانند سایر مناسبت‌های اسلامی و ملی، تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و اجتماعی و معرفی جامعه است.
وی افزود: از دیگر اهداف اداره اوقاف و امور خیریه بسطام از اجرای برنامه‌های فرهنگی در ایام عید سعید غدیر، شناساندن شخصیت والای مولای متقیان حضرت علی(ع) به‌عنوان الگوی واقعی یک انسان کامل است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بسطام تصریح کرد: در دهه ولایت امسال برنامه‌های متنوعی در این سه بقعه پیش‌بینی‌شده است که می‌توان به برگزاری دعای عرفه در امامزاده سید ابوالقاسم (ع) بسطام و امامزاده ابراهیم (ع) شهر مجن اشاره و امامزاده محمد(ع) شهر بسطام اشاره کرد.
دعوت از سخنرانان و برگزاری ویژه‌برنامه‌ای با عنوان ده شب ده موضوع و ده سخنران در این ایام از دیگر برنامه‌هایی بود که حجت‌الاسلام بخشی به آن اشاره کرد.
وی افزود: اجرای برنامه‌های جشن و سرور، دعوت از سخنرانان و مدیحه‌سرایان و تلاش در جهت تبیین و معرفی شاخص‌ها و ویژگی‌های غدیر و ولایت با برپایی خیمه معرفت و تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف در ایستگاه‌های همه واقف باشيم از دیگر اقدامات پیش‌بینی‌شده در این ایام است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بسطام عنوان کرد: در محل این سه امامزاده ایستگاه صلواتی پیش‌بینی‌شده و در پایان مراسم‌ها ضیافت اطعام از محل کمک‌های خیرین و موقوفات مرتبط پیش‌بینی‌شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار