• امروز یک شنبه ششم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

احیای بیش از سه هزار پروژه موقوفات برای کمک به رونق اقتصادی در دستور کار است

احیای بیش از سه هزار پروژه موقوفات برای کمک به رونق اقتصادی در دستور کار است

مدیرکل بازرسی سازمان اوقاف احیای موقوفات و بهره‌مندی از درآمد آن‌ها برای رونق واحدهای تولیدی اقتصادی و شرکت‌های دانش بنیان را از رویکردهای امسال سازمان اوقاف و امور خیریه دانست.

 چهارشنبه 23 مرداد 1398   171  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام والمسلمین شوذب شیری، مدیر کل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف و امورخیریه کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف سمنان گفت: اجرای امینانه نیات خیران و احیای بیش از سه هزار پروژه موقوفات برای کمک به رونق اقتصادی در دستور کار است .
حجت‌الاسلام والمسلمین شوزب شیری هم‌چنین افزایش رسیدگی به امور بارگاه مطهر امامزادگان، اماکن مذهبی و بقاع متبرکه، افزایش بهره‌وری موقوفات و افزایش فعالیت‌های قرآنی را از رویکردهای امسال سازمان اوقاف و امور خیریه برشمرد.
مدیر کل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف تصریح کرد: در اجرای طرح تربیت 10 میلیون حافظ قرآن این سازمان تاکنون حفظ قرآن با تلاش 2 میلیون نفر محقق شده است.
در این مراسم که با حضور مدیرکل بازرسی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برگزار شد، با قدردانی از زحمات هفت ساله حجت‌الاسلام واحدی مدیر کل قبلی، حجت‌الاسلام تدینی به‌عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان سمنان معرفی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار