• امروز جمعه دوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

اجرای پروژه پرورش دام در شرق استان سمنان به همت اوقاف

اجرای پروژه پرورش دام در شرق استان سمنان به همت اوقاف

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: پروژه بی‌نظیر پرورش دام در شرق استان به همت اوقاف اجرایی می‌شود.

 شنبه 12 مرداد 1398   118  0      

بهبه گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالله واحدی اظهار کرد: مهم‌ترین سیاست و اولویت اوقاف و امور خیریه استان سمنان در سال 98، توجه به رونق اقتصادی و تقویت تولید است.
وی ادامه داد: افزایش بهره‌وری موقوفات از اولویت‌های ما در سال 98 است؛ موقوفاتی داریم که درآمدزا شده‌اند و برخی از موقوفات موقعیتی مناسب دارند که می‌توان شاخص بهره‌وری آن موقوفه را افزایش داد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به اینکه موقوفاتی داریم که زمین کشاورزی هستند و یک نوع زراعت در آنها انجام می‌شود، اضافه کرد: درآمد این دست موقوفات که نیتشان کمک به ایتام و نیازمندان است، را می‌توان افزایش داد.
واحدی با بیان اینکه در کنار این، چرخه تولید محصولات دامی و کشاورزی را مدنظر داریم و دنبال افزایش بهره‌وری در این بخش هستیم، تصریح کرد: امسال این سیاست را به‌طور جدی دنبال می‌کنیم.
وی با تأکید بر اینکه پروژه‌ای در حوزه تولید و پرورش دام در استان سمنان اجرایی می‌شود، اضافه کرد: این طرح، مرکزی بی‌نظیر در شرق استان خواهد شد و این پروژه به همراه خود اشتغال‌زایی مستقیم و غیرمستقیم هم دارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به اینکه جزئیات این پروژه را در آینده برای مردم اطلاع‌رسانی خواهیم کرد، اظهار کرد: تلاش می‌شود تا شاخص بهره‌وری موقوفات استان سمنان افزایش یابد و افزایش اشتغال‌زایی هم در این راستا از دیگر محورهای برنامه‌هاست.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار