• امروز دوشنبه بیست و دوم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

معاون بهره وری سازمان اوقاف: راه سرمایه‌گذاری در موقوفات هموار می‌شود/ اولویت اصلی حفظ موقوفات و اجرای دقیق نیات واقفان است.

معاون بهره وری سازمان اوقاف: راه سرمایه‌گذاری در موقوفات هموار می‌شود/ اولویت اصلی حفظ موقوفات و اجرای دقیق نیات واقفان است.

معاون بهره‌ وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در حال راه‌اندازی پایگاه اینترنتی جامعی هستیم که در آن ضمن معرفی موقوفات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، راه را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در فرصت های موقوفات باز کنیم.

 یک شنبه 9 تیر 1398   308  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از خراسان‌جنوبی، مهدی پندار در جمع خبرنگاران در جریان بازدید از موقوفات خراسان‌جنوبی، هدف از سفر به این استان را بررسی اراضی موقوفه مستعد سرمایه گذاری این استان دانست و گفت: موقوفات این استان از نظر اجرای نیات واقف و حفظ و بهره‌وری آن در وضعیت مطلوبی به سر می برند.
وی با بیان اینکه اولویت اصلی سازمان اوقاف ، حفظ موقوفات و اجرای دقیق نیات واقفان است، افزود: معاونت فنی و مهندسی سازمان اوقاف بر تمام موقوفات نظارت جدی دارد و اقدامات حقوقی و قانونی لازم را انجام می‌دهد.
معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف با تأکید بر اهمیت سرمایه اقتصادی در موقوفات گفت: باید سهم وقف در اقتصاد کشور را مشخص کنیم.
پندار تصریح کرد: امیدوارم در سال رونق تولید بتوانیم نقش جدی را در این زمینه ایفا کنیم و با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان از کشاورزی، دامداری و شیلات گرفته تا صنعت و معدن با بازدهی مناسبی در موقوفات نقش‌آفرینی کنیم.
وی یادآور شد: در حال راه‌اندازی پایگاه اینترنتی برای کشور و ادارات اوقاف استان‌ها هستیم که در آن مشخصات موقوفات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری و برنامه‌ها مشخص شود تا سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در موقوفات ترغیب شوند.
در این سفر دو روزه، معاون بهره وری اقتصادی سازمان اوقاف و امورخیریه ومدیرکل بهره وری سازمان وهیئت همراه از موقوفات و بقاع متبرکه شهرهای بیرجند، خوسف، سربیشه، قاین و زیرکوه و فرصت های مستعد سرمایه گذاری بازدید کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار