• امروز جمعه دوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

اطعام 3600 نفری روزه‌داران دامغانی

اطعام 3600 نفری روزه‌داران دامغانی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان از اطعام سه هزار و 600 نفری در سحر شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

 پنج شنبه 9 خرداد 1398   206  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام مرتضی میرکو اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان در ماه میهمانی خدا، برنامه‌های متنوعی را در طرح ضیافت الهی که یک طرح کشوری بوده، آغاز کرده است.
وی ادامه داد: این طرح در بقاع متبرکه شاخص شهرستان دامغان شامل آستان مقدس امام‌زادگان جعفر و محمد (ع) و حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) در حال اجراست.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان با تأکید بر اینکه طرح افطاری ساده که یکی از فرمایشات مقام معظم رهبری بوده، در بقاع متبرکه امام‌زادگان جعفر و محمد (ع) در حال اجراست، تصریح کرد: این طرح از محل عواید موقوفات اجرا می‌شود.
میرکو با اشاره به اینکه اطعام سحری شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان با ظرفیت سه هزار و 600 نفر انجام می‌شود، اضافه کرد: برنامه‌های ویژه احیا در بقاع متبرکه و آستان امام‌زادگان جعفر و محمد (ع) و حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که هیأت امنای این دو بقعه داشتند، برنامه‌هایی در این ایام انجام می‌شود، اظهار کرد: از مردم شهرستان دعوت می‌کنیم تا در مراسم احیا حضور داشته باشند و از این شب‌های قدر کمال بهره و استفاده را ببرند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار