• امروز یک شنبه بیست و یکم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

مدیرکل اوقاف سمنان: طرح ضیافت الهی در 34 امامزاده استان سمنان اجرا می‌شود

مدیرکل اوقاف سمنان: طرح ضیافت الهی در 34 امامزاده استان سمنان اجرا می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: هم‌زمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، طرح ضیافت الهی در 34 امامزاده و بقعه متبرکه استان سمنان اجرا می‌شود.

 چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398   479  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبداله واحدی اظهار کرد: همه‌ساله و هم‌زمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، طرح ضیافت الهی نیز مانند سایر استان‌ها در امامزادگان و بقاع متبرکه برگزار می‌شود.
وی افزود: اقامه نماز جماعت، برپایی کرسی تفسیر قرآن، مراسم دعا و مناجات ، نصب ادعیه روزانه و اعمال مشترک ماه مبارک رمضان، برگزاری محافل انس با قرآن، ترتیل خوانی، جزء خوانی و کریم در بقاع مجری طرح از مهمترین برنامه‌های اجرایی این طرح است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به روایات و سیره‌ پیامبر اسلام صلی‌الله و ائمه اطهار علیهم‌السلام و تأکیدات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی مبنی بر فضیلت افطاری دادن به روزه‌داران عنوان کرد: در بقاع متبرکه شاخص با برپایی سفره‌های افطاری ساده، و پرهیز از تجملات از روزه‌داران پذیرایی می‌شود.
وی گفت: فعال کردن غرفه های پاسخگویی به سؤالات شرعی، تربیت فرزند، گفتمان‌های دینی، تصحیح قرائت نماز، کودک و نوجوان با حضور روحانی متخصص از دیگر برنامه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در ماه مبارک رمضان است.
برپایی غرفه تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف خصوصاً با موضوعات افطاری دادن، ترویج و توسعه فرهنگ قرآن کریم، وقف مصحف شریف و موضوعات موردنیاز منطقه از دیگر برنامه‌های طرح ضیافت الهی در استان سمنان بود که مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان به آن اشاره کرد.
طرح ضیافت الهی از تاریخ 15‏‏/2‏‏/98 لغایت 15‏‏/3‏‏/98 هم‌زمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان سمنان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار