• امروز دوشنبه چهارم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

کمک به آزادی زندانیان

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

طرح آرامش بهاری پرقوت تر از سالهای پیش اجرا شود/ کارکردهای فرهنگی، دینی بقاع متبرکه را تقویت کنید

طرح آرامش بهاری پرقوت تر از سالهای پیش اجرا شود/ کارکردهای فرهنگی، دینی بقاع متبرکه را تقویت کنید

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه صبح امروز در نشست شورای مدیران معاونت فرهنگی و اجتماعی این سازمان تاکید کرد: طرح آرامش بهاری باید پرقوت تر از سالهای پیش اجرا شود.

 دوشنبه 20 اسفند 1397   239  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در سخنانی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های خوبی که پیش از این در معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تعریف شده، طرح آرامش بهاری است. بقاع متبرکه در ایام نوروز و تعطیلات محل تردد و مراجعه است و مردم در این ایام در قالب سیاحت و گردشگری دینی در بقاع متبرکه حضور دارند.
وی ادامه داد: طرح آرامش بهاری پرقوت تر از گذشته باید اجرا شود. کارکردهای فرهنگی دینی در ایام نوروز در بقاع متبرکه باید تقویت شود.
خاموشی با تأکید بر لزوم بیشتر شدن کمیت مبلغین طرح آرامش بهاری، یادآور شد: پیشنهاد من این است که در محیط پیرامونی ۱۱۰ بقعه‌ای که به‌عنوان محور مقابله با آسیب‌های اجتماعی در نظر گرفته شده است، با توجه به منابع مالی طرح اطعام نیز اجرا شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش بر لزوم شناسایی خانواده‌های زندانیان جرائم نقدی در اطراف بقاع متبرکه تأکید کرد و یادآور شد: خوب است که این زندانیان با محوریت بقاع متبرکه آزاد شوند.
خاموشی در پایان بر لزوم الحاق پیوست رسانه‌ای به طرح‌های سازمان اوقاف و امور خیریه تأکید کرد.
در ادامه این نشست معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان امور خیریه و هر یک از مدیران کل این معاونت به ارائه توضیحاتی پیرامون طرح آرامش بهاری پرداختند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر