• امروز دوشنبه ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

اعتماد عمومی به وقف جلب شود / مرکز اعزام مبلغ اوقاف باید در صدر الگوهای تبلیغی کشور باشد

اعتماد عمومی به وقف جلب شود / مرکز اعزام مبلغ اوقاف باید در صدر الگوهای تبلیغی کشور باشد

رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه با تاکید بر اینکه مرکز اعزام مبلغ اوقاف باید در صدر الگوهای تبلیغی کشور باشد گفت: لازم است اعتماد عمومی را بیش از گذشته جلب کنیم تا واقفان ونیکوکاران، موقوفات خود را با اعتماد کامل به سازمان اوقاف بسپارند.

 چهارشنبه 15 اسفند 1397   131  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در نشستی با نخبگان تبلیغی کشور و مسئولان اعزام مبلغ این سازمان در شهر مقدس قم با اشاره به لزوم تکمیل داده‌های ذهنی و اطلاعاتی مبلغان در مورد واقعیت‌های موجود در اجتماع اظهار کرد: به گفته مقامات مسئول، در ماه‌ محرم میزان جرم و جنایت در کشور کاهش می‌یابد و این امر نشان‌دهنده تأثیر فضای عمومی جامعه است.
وی افزود: بر این اساس باید به دنبال بررسی فضای عمومی جامعه باشیم، اینکه چه فضایی موجب کنش‌های اجتماعی موجود می‌شود و چگونه می‌توان آن را مدیریت کرد.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه داده‌های آماری خوبی در موضوعات گوناگون وجود دارد گفت: اکثریت قریب به اتفاق جامعه، خدا و معاد را قبول دارند و می‌توان از همین اعتقادات در راستای تبلیغ دین بهره برد.
خاموشی تصریح کرد: مدیریت اجتماعی باید در راستای حل مشکلات و کاهش تفاوت میان پنداشت عدالت و واقعیت‌های موجود گام بردارد و راهکارهای اساسی این امر را به‌درستی اجرایی کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار