• امروز دوشنبه ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

رشد قابل‌توجه استقبال از آزمون حفظ و مفاهیم سال 97

رشد قابل‌توجه استقبال از آزمون حفظ و مفاهیم سال 97

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: خوشبختانه امسال شاهد افزایش تعداد شرکت‌کنندگان در آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم در استان سمنان بودیم.

 شنبه 11 اسفند 1397   125  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله واحدی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از روند برگزاری آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم استان سمنان اظهار کرد: این آزمون با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل آموزش‌وپرورش استان برای دومین سال به‌صورت مشترک برگزار می‌شود.
وی عنوان کرد: آزمون کتبی صبح روز پنجشنبه آزمون در دو نوبت هم‌زمان با سراسر کشور در هشت حوزه امتحانی استان سمنان و آزمون شفاهی از روز شنبه به مدت یک هفته برگزار می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: این آزمون در 20 رشته از حفظ 1 جزء تا حفظ کل و در دو گروه برادران و خواهران در حال برگزاری است.
واحدی با اشاره به اینکه آزمون کتبی حفظ و مفاهیم در سه بخش حفظ، مفاهیم و آزمون الکترونیکی برگزار می‌شود، گفت: در حفظ و مفاهیم قرآن سال جاری پنج هزار و ٧15 نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد حدود 5هزار نفر از ثبت‌نام کنندگان در بخش خواهران و مابقی در بخش آقایان هستند.
وی افزود: 1196 نفر از شرکت‌کنندگان در بخش الکترونیکی آزمون شرکت کرده‌اند که از این تعداد 1016 نفر در بخش خواهران و 180 نفر نیز در بخش برادران شرکت خواهند کرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب حدنصاب تعیین‌شده بر اساس آیین‌نامه‌های ابلاغی شوند، علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی، گواهینامه مربوط به آزمون را نیز دریافت خواهند کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار