• امروز جمعه دوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم نهم اسفند در سراسر کشور برگزار می شود

آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم نهم اسفند در سراسر کشور برگزار می شود

مسئول تعامل با نهادها و مؤسسات قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از شروع ثبت مکان رشته های شفاهی آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سامانه آزمون از ۲۸ بهمن ماه خبر داد و گفت: آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم نهم اسفند در سراسر کشور برگزار می شود.

 پنج شنبه 2 اسفند 1397   216  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه محمد امیری، مسئول تعامل با نهادها و مؤسسات قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: مسئولان استانی و شهرستانی برگزارکننده آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مراجعه به سایت www.quranedu.ir می توانند مکان های رشته های شفاهی آزمون را ثبت کنند.
وی ادامه داد: با توجه به توافق صورت گرفته با آموزش و پرورش مقرر شد آزمون کليه دانش‌آموزان مقاطع تحصيلي دوره ابتدايي و متوسطه اول و دوم و همچنين خردسالان زير سن دبستان، که در يکي از سطوح حفظ جزء ۳۰ در آزمون سراسري حفظ و مفاهيم قرآن کريم سال ۱۳۹۷ ثبت نام کرده‌اند، به صورت شفاهي در دارالقرآن‌هاي آموزش و پرورش سراسر کشور از تاريخ ۱۸ تا ۲۳ اسفندماه سال جاري گرفته شود.
امیری اظهار کرد: رشته های حفظ جزء ۳۰ شامل حفظ سوره‌هاي ناس تا زلزال، حفظ سوره‌هاي ناس تا طارق و حفظ كل جزء ۳۰(سوره هاي ناس تا نبأ) است.
وی تصریح کرد: آزمون ساير افرادي که در غير از رشته‌هاي حفظ جزء سي در آزمون سراسري حفظ و مفاهيم قرآن کريم سال ۱۳۹۷ ثبت نام کرده‌اند به صورت شفاهي در حوزه‌هايي که اطلاعات آن از سوی ادارات اوقاف و امورخيريه در کارت ورود به جلسه درج می شود، از تاريخ ۱۱ تا ۱۶ اسفندماه سال جاري برگزار می شود.آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم نیز بصورت همزمان درکل کشور و در حوزه های امتحانی مقرر رأس ساعت ۹ صبح روز ۹ اسفند ماه برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار