• امروز دوشنبه ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

برای کمک به احیای موقوفات کاملا آماده ام

برای کمک به احیای موقوفات کاملا آماده ام

استاندار سمنان گفت: برای کمک به احیای موقوفات و بهره برداری از اماکن مذهبی و تاریخی کاملا آماده ام.

 چهارشنبه 24 بهمن 1397   95  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، علیرضا آشناگر در حاشیه مراسم کلنگ زنی آغاز عملیات عمرانی طرح توسعه آستان مقدس امامزادگان جعفر و محمد(ع) دامغان که با حضور نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، فرماندار دامغان، شماری از مدیران دستگاه های اجرایی استان و شهرستان، هیات امنای بقاع متبرکه و اماکن مذهبی و تنی چند از خانواده معظم شهدا برگزار شد اظهار کرد: شهرستان دامغان علاوه بر داشتن توانمندی ها و ظرفیت های فراوان صنعتی و توسعه ای از جاذبه های مختلف مذهبی، فرهنگی و گردشگری نیز برخوردار است.
وی با اشاره به تردد سالانه حدود ۱۹ میلیون زائر علی ابن موسی الرضا از جاده های استان و شهرستان دامغان افزود: باید تلاش کرد ضمن معرفی بهتر این ظرفیت ها واحیای موقوفات در این شهرستان، زمینه های خدمات رسانی بیشتر به مسافران و توقف آنها در این اماکن فراهم شود.
استاندار سمنان تصریح کرد: در صورت توجه به اماکن مذهبی و فرهنگی موجود در شهرستان دامغان ، ارزش افزوده ایجاد شده کمک شایانی در توسعه همه جانبه این شهرستان و ایجاد اشتغال خواهد کرد.
وی عنوان کرد: آمادگی داریم تا در زمینه گسترش بیش از پیش گردشگری در شهرستان دامغان تلاش کرده و امکانات و خدمات لازم را با مساعدت و همکاری مردم و مسئولان فراهم کنیم.
آشناگر ضمن تشکر از تلاش های مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان جهت ایجاد فرصت های ارائه خدمات به زائران امام رضا(ع)خاطر نشان کرد: باید تلاش کرد تا بیش از پیش، فرصت برای خدمت به زائرین حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام در سطح استان و بویژه شهرستان دامغان ایجاد شود.‌
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار