• امروز سه شنبه بیست و یکم آبان 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

کمک به آزادی زندانیان 2

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

نمایشگاه دست آوردهای ۴۰ ساله اوقاف و امور خیریه استان سمنان گشایش یافت

نمایشگاه دست آوردهای ۴۰ ساله اوقاف و امور خیریه استان سمنان گشایش یافت

همزمان با ایام الله دهه فجر و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه دست آوردهای ۴۰ ساله اوقاف و امور خیریه استان سمنان روز یکشنبه در آستان مقدس امام زاده یحیی بن موسی الکاظم (علیه السلام) سمنان گشایش یافت.

 پنج شنبه 18 بهمن 1397   133  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، در این نمایشگاه عملکرد و دست آوردهای اوقاف و امور خیریه استان سمنان در بخش های مختلف شامل بنر و نمودارهای مختلف در زمینه های وقف، بقاع متبرکه، فعالیت های فرهنگی و قرآنی، سرمایه گذاری در امور موقوفات و بقاع متبرکه و ... در معرض دید قرار گرفته است.
این نمایشگاه تا پایان دهه مبارکه فجر در آستان مقدس امام زاده بحیی بن موسی الکاظم (علیه السلام) برادر امام رضا (علیه السلام) صبح ها و عصرها برای بازدید علاقه مندان دائر است.
170بقعه متبرکه در استان سمنان وجود دارد که از این تعداد 134 بقعه آن متعلق به امام زادگان است و پنج بقعه متعلق به پیامبران الهی و بعضی نیز از عرفا و بزرگان دینی است.
در این استان در مجموع پنج هزار و 405 موقوفه با 12 هزار و 497 رقبه وجود دارد که از این تعداد چهار هزار و 480 موقوفه با بیش از 9 هزار رقبه پس از انقلاب اسلامی در استان سمنان ایجاد و به وقف درآمده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار