• امروز دوشنبه چهارم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

کمک به آزادی زندانیان

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

برگزاری سوگواره یاس نبوی در استان سمنان

برگزاری سوگواره یاس نبوی در استان سمنان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) سوگواره یاس نبوی در بقاع شاخص این استان برگزار می شود.

 پنج شنبه 18 بهمن 1397   101  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت الاسلام عبدالله واحدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در نشست خبری خود گفت : این سوگواره امسال به دلیل تقارن ایام شهادت حضرت زهرای مرضیه (س) با دهه مبارکه فجر تحت عنوان فجر فاطمی به مدت پنج روز و از هفدهم بهمن برگزار می شود.
واحدی، برگزاری ویژه برنامه شب شهادت و روز شهادت فاطمه زهرا (س) در استان شامل مدیحه سرایی، سخنرانی، قرائت خطبه فدکیه و زیارت نامه حضرت زهرا (س) را از برنامه های پیش بینی شده در این سوگواره بیان کرد.
وی با بیان اینکه در قالب این سوگواره 55 برنامه برگزار خواهد شد تصریح کرد: برای اجرای این برنامه ها 31 مبلغ شامل 18 مبلغ اعزامی از قم و بقیه بومی استان فعالیت های تبلیغی را در بقاع متبرکه انجام می دهند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان برگزاری همایش سراسری بانوان در شهرهای مختلف این استان با عنوان رهروان یاس نبوی و شام غریبان آن حضرت را از دیگر برنامه های سوگواره یاس نبوی در این استان برشمرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر