• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رویگری: هنرمندان، هنر خود را وقف استعدادهای درخشان کشور کنند

رویگری: هنرمندان، هنر خود را وقف استعدادهای درخشان کشور کنند

بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، پرداختن به موضوع وقف را ضروری دانست و گفت: هنرمندان می‌توانند هنر خود را برای تربیت نسل جوان وقف کنند.

 دوشنبه 15 مرداد 1397   50  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، رضا رویگری بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما با اشاره به اینکه بازیگران زیادی را می‌شناسم که همواره در کارهای خیر پیش‌قدم هستند، گفت: مردم زمانی که می‌بینند، چهره‌های هنری در راه‌های خير پيش‌قدم هستند، به كارهای خيری مثل وقف و ايثار تشويق می‌شوند.
وی در ادامه افزود: وقف کردن، کتاب نوشتن و از این نوع کارها همیشه ماندگار است؛ در دین اسلام هم در خصوص وقف آیات و روایات زیادی داریم.
این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون با بیان اینکه سنت وقف در گذشته بیشتر نمود داشت، خاطرنشان کرد: ما باید نسل به نسل سنت وقف را به فرزندانمان آموزش دهیم و اگر بتوانیم این موضوع را فرهنگ‌سازی کنیم، برای زنده نگه‌داشتن این سنت حسنه گام‌هایی برداشته‌ایم.
رویگری اظهار کرد: زمانی که شخصی، مال خود را وقف کند ثواب آن کار همواره همراه او خواهد ماند؛ امیدواریم ما هنرمندان بتوانیم با وقف حداقل اندکی از زمان خود به جوانانی که استعداد بازیگزی دارند به آن‌ها آموزش دهیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر