• امروز پنج شنبه یکم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پایان گودبرداری صحن جوادالائمه (ع) آستان امام‌زادگان جعفر و محمد (ع) دامغان/ پرونده قضایی نداریم

پایان گودبرداری صحن جوادالائمه (ع) آستان امام‌زادگان جعفر و محمد (ع) دامغان/ پرونده قضایی نداریم

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان از پایان گودبرداری صحن جوادالائمه (ع) آستان امام‌زادگان جعفر و محمد (ع) در این شهرستان خبر داد.

 جمعه 8 تیر 1397   95  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی میرکو با گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام، آیت‌الله دکتر بهشتی و شهدای قوه قضاییه اظهار کرد: دستگاه قضا در شهرستان دامغان تعامل خوبی با اداره اوقاف دارد؛ اما پرونده‌ای که قابل طرح بوده و مشکل‌دار باشد، در اوقاف دامغان نداریم.

وی با بیان اینکه قوه قضاییه جایگاهی است که امام علی (ع) این مسند را داشتند و قضاوت می‌کردند، اضافه کرد: قضاوت جایگاه بسیار حساس و مشکلی است؛ امیدواریم با دقتی که قاضیان دارند، با تدابیر و دقت بیشتر حق را به‌ حق‌دار برسانند و این جایگاه را حفظ کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان در بیان پروژه‌های مهم اداره اوقاف در سال جاری تصریح کرد: گودبرداری صحن جوادالائمه (ع) در آستان مقدس امام‌زادگان جعفر و محمد (ع) دامغان انجام‌ شده است.

وی تأکید کرد: امسال با کمک و مشارکت‌های مردمی و خیران دامغان و تخصیص اعتبارات دولتی، این پروژه که چندین سال مردم دامغان منتظر آن بودند، را اجرایی خواهیم کرد.

میرکو با اشاره به اینکه باید از همه مسؤولان شهرستانی و استانی و مدیرکل اوقاف استان سمنان به خاطر همراهی و تعامل خوبی که در این خصوص با ما داشتند تشکر شود، اظهار کرد: این پروژه عمرانی به سرعت اجرایی می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار