• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

6 وقف جدید در دامغان ثبت شد

6 وقف جدید در دامغان ثبت شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان گفت: 6 وقف جدید از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان ثبت شده است.

 یک شنبه 10 تیر 1397   73  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی میرکو درباره وضع موقوفات در شهرستان دامغان اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۷ تا الآن، 6 مورد وقف جدید در این شهرستان به ثبت رسیده است.
وی با اشاره به اینکه ساخت‌ سوییت‌های زائرسرای قمر بنی‌هاشم (ع) از پروژه‌های مهم دامغان است، تصریح کرد: این پروژه به اتمام رسیده و به دنبال تجهیز آن هستیم.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان ادامه داد: باید از هیأت امنای حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) دامغان تشکر کنیم که حرکتی انقلابی و جهادی در این راستا برای تأمین رفاه زائران حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) و همت والایی از خود نشان دادند.
میرکو با تأکید بر اینکه پروژه‌ای هم در خصوص آستان مقدس هفت‌تنان در جاده اصفهان داریم، اضافه کرد: وام از محل درآمد اوقاف به این بقعه متبرکه اختصاص یافته و طرح جامع عمرانی آن مصوب و ابلاغ شده است.
وی با بیان اینکه امسال باید توسعه صحن آستان مقدس امام‌زادگان جعفر و محمد (ع) و هفت‌تنان را به سرانجام برسانیم، تصریح کرد: این پروژه‌ها امسال تکمیل می‌شوند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان با اشاره به اینکه وقف صدقه جاریه است، اظهار کرد: وقف‌های جدید در راستای رفع نیاز روز مردم باید انجام شود و واقفان در این راستا وارد عمل شوند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار