• امروز پنج شنبه یکم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حجت الاسلام پناهیان: مردم باید خدمات وقف را در جامعه احساس کنند

حجت الاسلام پناهیان: مردم باید خدمات وقف را در جامعه احساس کنند

یک مدرس حوزه ودانشگاه در دومین هم اندیشی نخبگان تبلیغی کشور با بیان اینکه موافق جریان سازی برای احیا موقوفات هستیم، گفت: این موضوع دارای اهمیت است اما مردم باید خدمات وقف را در جامعه احساس کنند و ضرورت دارد جریان سازی مناسبی هم در این زمینه انجام شود ودر کنار آن متناسب با خدمات وقف ، جریان سازی مناسب تبلیغی هم در دستور کار قرار گیرد.

 دوشنبه 4 تیر 1397   78  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه پیش از ظهر امروز در نشست هم اندیشی نخبگان تبلیغی کشور با اعلام اینکه شورای معتمدین محلی و استانی برای ترویج فرهنگ وقف باید تشکیل شود، گفت:اداره اوقاف در این زمینه ورود پیدا کند، البته نحوه عملکرد و اجرای قوانین هم دارای اهمیت است.
وی با اعلام اینکه موافق جریان سازی برای احیا موقوفات هستیم، گفت: این موضوع داری اهمیت است و مردم باید خدمات وقف را در جامعه احساس کنند و جریان سازی مناسبی هم در این زمینه انجام شود، متناسب با خدمات جریان سازی مناسب تبلیغی هم در دستور کار قرار گیرد.
پناهیان تصریح کرد :
افراد واقف باید در اداره اوقاف مورد تکریم و احترام قرار گیرند و به صورت مناسب به مردم معرفی شوند، این جریان سازی و معرفی به سطح رسانه‌ها هم کشیده شود و افراد واقف مورد تشویق قرار گیرند.
وی در پایان گفت: اعتبار بخشیدن به واقفین دارای اهمیت است، لذا مجمعی از فعالان اوقافی در کشور باید تشکیل شود .
وی با اعلام اینکه اعتبار مجموعه بسیار مهم است،تصریح کرد: وجهه مردمی فرد اوقاف باید بیشتر لحاظ شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار