• امروز یک شنبه بیست و پنجم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

واقفین برای دستگیری از نیازمندان موقوفات جدید ایجاد کنند

واقفین برای دستگیری از نیازمندان موقوفات جدید ایجاد کنند

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان خواستار توجه بیش از پیش واقفین برای دستگیری از نیازمندان شد و گفت: واقفین برای دستگیری از نیازمندان موقوفات جدید ایجاد کنند.

 سه شنبه 22 خرداد 1397   67  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، سید جواد رضوی در دیدار با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: هم‌اکنون سه درصد از جمعیت استان سمنان تحت حمایت کمیته امداد از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون متقاضی دریافت مسکن در استان سمنان نداریم افزود: اولویت و نیاز اصلی واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد استان سمنان مقاوم‌سازی واحدهای فرسوده روستایی برای پیشگیری از خطرات احتمالی است.
وی با اشاره سرانه دریافتی هر یتیم در استان سمنان 300 هزار تومان و بیشتر از میانگین کشوری افزود: هم‌اکنون نیازمند جذب حامی برای فرزندان محسنین استان سمنان هستیم .
سید جواد رضوی به رتبه اول جذب اعتبارات اشتغال بانکی در سال 96 خبر داد و گفت: در سال گذشته 145 درصد تعهد این نهاد در ایجاد فرصت‌های شغلی محقق شد.
وی در ادامه با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان سمنان در نهادهای مختلف افزود: همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و نهادها علاوه بر دستگیری از نیازمندان می‌تواند زمینه اشتغال نیازمندان را فراهم کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار