• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اطلاع رسانی از اقدامات انجام شده دستگاه های اجرایی منجر به جلب اعتماد می‌شود

اطلاع رسانی از اقدامات انجام شده دستگاه های اجرایی منجر به جلب اعتماد می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان اطلاع‌رسانی عملکرد نهادها و دستگاه‌های اجرایی را یکی از رویکردهای مهم دانست و گفت: آگاه شدن مردم از خدمات ارائه‌شده دستگاه های اجرایی منجر به جلب اعتماد مردم و تحکیم نظام می‌شود.

 سه شنبه 22 خرداد 1397   68  0      

به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله واحدی در نشست با مدیرکل کمیته امداد استان سمنان ضمن تبیین راهکارهای افزایش همکاری دو دستگاه بر تقویت نقاط مشترک تأکید کرد و افزود: هم‌افزایی این دو نهاد منجر به افزایش دستگیری از نیازمندان در استان سمنان خواهد شد.
وی به عملکرد مطلوب کمیته امداد در خدمات‌رسانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در سرفصل‌های مسکن، معیشت، درمان، کمک‌هزینه تحصیلی، ازدواج خدمات حقوقی اشاره کرد و گفت: خدمت‌رسانی مطلوب به نیازمندان، منجر به افزایش اعتماد مردم به کمیته امداد شده است.
واحدی با اشاره به اینکه اولویت ها و نیازهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان سمنان بررسی شده عنوان کرد: با بررسی های انجام شده نیازهای استان احصا و اولویت های استان در ایجاد وقف جدید شناسایی و در مواقع مراجعه خیرین به منظور ایجاد وقف های جدید به آنها ارائه می شود.
وی افزود: مسائل علمی و فناوری، تولید دانش‌بنیان، بهداشت و درمان، اشتغال و ازدواج جوانان، کمک به نیازمندان، توسعه و ترویج فرهنگ قرآن و اهل‌بیت، زائران امام رضا(ع) اولویت‌هایی است که واقفان خیراندیش در استان سمنان هنگام ایجاد موقوفات جدید می‌توانند به‌عنوان نیات خود تعیین کنند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به ظرفیت های موجود در موقوفات استان سمنان و ظرافت های نیات موقوفات خاطر نشان کرد: در حال حاضر موقوفاتی با نیات اجتماعی و کمک به نیازمندان، اعزام سفر اولی ها به عتبات عالیات و مشهد مقدس، ازدواج جوانان، دارو و درمان و کمک‌هزینه تحصیلی دانش آموزان در استان داریم که در طول سال و در قالب طرح های متمرکر نسبت به اجرای نیت اقدام می شود.
وی خاطرنشان کرد: : اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان و کمیته امداد می‌تواند اقدامات مشترکی در جهت دستگیری از نیازمندان استان سمنان انجام دهند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار